Rīta Panorāma

Intervija ar Jāni Vimbu

Rīta Panorāma

"Trīs vīri laivā"- top grāmatas lasījums trīs vīru izpildījumā

Zoom intervija ar Jāni Šipkēvicu

Grupa «Instrumenti» 5. jūnijā uzstāsies LTV tiešraidē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 11 mēnešiem.

Latvijas Televīzijas koncertu ciklam “Koncerts Z studijā” iesoļojot vasarā, 5. jūnijā tiešraidē no Z studijas uzstāsies grupa “Instrumenti”. Koncerts būs vērojams LTV1, satura atskaņotājā Replay.lv un LTV “Facebook” kontos.

Reiņa Sējāna, Jāņa Šipkēvica un Gata Zaķa radošajā sadarbībā tapuši daudzi hiti, un gada sākumā grupa “Instrumenti” triumfēja mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” pasniegšanas ceremonijā, saņemot četrus apbalvojumus. Pašatdeve, ar kādu mūziķi vienmēr uzrunā skatītājus gan mazākos, gan lielākos koncertos, noteikti būs sajūtama arī Z studijas tiešraidē, sola koncerta rīkotāji.

Koncertā uz skatuves kāps “Instrumenti” – Reinis Sējāns un Jānis Šipkēvics – kopā ar pavadošajiem mūziķiem – Miķeli Putniņu un Valteru Sprūdžu.

Grupas “Instrumenti” koncerts Z studijā – 5. jūnijā pulksten 21.20 LTV1 un Replay.lv tiešraidē. Koncertu būs iespējams vērot arī LTV un Replay.lv “Facebook” lapās.

Koncertā uz mazu sarunu par dzīvi un šo laiku mūziķus aicinās LTV raidījumu vadītāja Eva Johansone.

Par projektu

Projekts “Koncerts Z studijā” uzsākts, lai ārkārtējās situācijas apstākļos nodrošinātu skatītājiem iespēju vērot vēl neredzētas pārraides un ar pozitīvu saturu palīdzētu vismaz uz mirkli nedomāt par ārējiem apstākļiem. Skatītājiem tā ir iespēja baudīt mūziķu tiešraides uzstāšanos teju kā koncertā, bet mūziķiem – iespēja uzstāties teju ierastos apstākļos. Gan gatavojoties tiešraidēm, gan to laikā tiek un tiks ievēroti visi drošības noteikumi. Arī koncerta scenogrāfija un kadrējums veidots tā, lai visi iesaistītie, arī mūziķi uz skatuves, varētu ievērot atbilstošu un drošu distanci. Drošības apsvērumu dēļ tiešraižu laikā studijā atrodas tikai mūziķi un tie LTV darbinieki, kuri iesaistīti tiešraides nodrošināšanā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti