Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Lindu Ģībieti

Rīta Panorāma

Intervija ar Lieni Cipuli

Telefonintervija ar Ilgu Reiznieci

Grupa «Iļģi» ielīgos Jāņus Latvijas Televīzijā «Koncertā Z studijā»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Jāņu noskaņās 19. jūnijā tiešraidē no Z studijas uzstāsies grupa “Iļģi”. Koncerts būs vērojams LTV1, satura atskaņotājā REPLAY.lv un LTV “Facebook” kontos. Kā ierasts, arī šo koncertu varēs vērot skatītāji visā pasaulē.

Latvijas Televīzijas koncertu cikls “Koncerts Z studijā” ir pietuvojies savam noslēgumam, un "Iļģu" uzstāšanās būs cikla pēdējais koncerts.

“Lai arī “Iļģi” jau daudzus gadus nav folkloras ansamblis, kaut ko no tradicionālās muzicēšanas un domāšanas paturam par svētu lietu. Proti, īstajā laikā dziedāt īstās dziesmas. No pirmavotiem saņemtas, mūsu ilgās darbības laikā pavadītas, mūsu klausītājiem un sev pašiem veltītas – Jāņu sajūtu uzburošas,” par Z studijas koncertam sarūpēto programmu stāsta Ilga Reizniece.

Z studijas koncertā grupas sastāvā spēlēs Ilga Reizniece, Māris Muktupāvels, Gatis Gaujenieks, Egons Kronbergs un Mārtiņš Linde.

Grupas “Iļģi” koncerts Z studijā – 19. jūnijā pulksten 21.20 LTV1 un REPLAY.lv tiešraidē. Koncertu būs iespējams vērot arī LTV un REPLAY.lv “Facebook” lapās.

Koncertā uz mazu sarunu par svētkiem mūziķus aicinās LTV raidījumu vadītāja Eva Johansone.

Koncertos LTV Z studijā pandēmijas ierobežojumu iedvesmotajā koncertciklā uz skatuves kāpis Dons, grupa “Labvēlīgais tips”, Intars Busulis un Abonementa orķestris,  “The Sound Poets”, “Musiqq”, Linda Leen, “Dagamba”, “Instrumenti” un arī “Very cool people” kopā ar Edavārdiem, ansi un Kristīni Prauliņu.

Par projektu

Projekts “Koncerts Z studijā” tika uzsākts, lai ārkārtējās situācijas apstākļos nodrošinātu skatītājiem iespēju vērot vēl neredzētas pārraides un ar pozitīvu saturu palīdzētu vismaz uz mirkli nedomāt par ārējiem apstākļiem. Skatītājiem tā ir iespēja baudīt mūziķu tiešraides uzstāšanos teju kā koncertā, bet mūziķiem – iespēja uzstāties teju ierastos apstākļos. Gan gatavojoties tiešraidēm, gan to laikā tiek un tiks ievēroti visi drošības noteikumi. Arī koncerta scenogrāfija un kadrējums veidots tā, lai visi iesaistītie, arī mūziķi uz skatuves, varētu ievērot atbilstošu un drošu distanci. Drošības apsvērumu dēļ tiešraižu laikā studijā atrodas tikai mūziķi un tie LTV darbinieki, kuri iesaistīti tiešraides nodrošināšanā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti