FOTO, VIDEO: «Dod pieci!» pēdējā naktī uzstājas Ilona Balode-Ūdre un «Waterflower»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Labdarības maratona “Dod pieci!” stikla studijā Doma laukumā sestajā un noslēdzošajā naktī muzikālus priekšnesumus sniedza dziedātāja Katrīna Dimanta, mūziķe un māksliniece Sabīne Moore jeb "Waterflower", mūziķe Ilona Balode-Ūdre, Dailes teātra aktieris Niklāvs Kurpnieks, apvienība "Duo kakao" un grupa "Jauda".

Mūziķe Ilona Balode-Ūdre jau sešus gadus savā ikdienā dzīvo pasaulē, kurā viņai ik uz soļa nākas saskarties ar dažādiem šķēršļiem, jo viņas vīrs ir cilvēks ar funkcionāliem traucējumiem. Ilona stāsta, ka vienīgais, kā to var saprast un apjēgt, ir, piemēram, pamēģināt katram pašam kaut uz mirkli iesēsties ratiņkrēslā un saprast, kāda ir šo cilvēku ikdiena.

"Visas sīkās lietas ir tās, ko mēs ikdienā neieraugām, kas pamazām sagrauj cilvēka, kuram ir kustību traucējumi, psihi, morāli, cilvēcisko pašcieņu. Cilvēks ir tādā kā lūdzēja stadijā. Ko tas nozīmē, ka tu visu laiku esi lūdzējs?" vaicā Ilona Balode-Ūdre.

Tāpat arī mūziķe atzīst, ka reizēm tas kļūst ļoti nogurdinoši un prasa daudz enerģijas, jo, piemēram, lai brauktu ar sabiedrisko transportu uz citu pilsētu, šis notikums ir jāplāno jau vismaz trīs dienas iepriekš. 

 

Mūziķe un māksliniece Sabīne Moore jeb "Waterflower" šogad uzstājās, izmantojot augu biodatus.

 

Dziedātāja Katrīna Dimanta

 

Dailes teātra aktieris Niklāvs Kurpnieks

 

Apvienība "Duo kakao"

 

Grupa "Jauda"

Šī gada labdarības maratons "Dod pieci!" izceļ vides pieejamības problemātiku cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Maratona laikā saziedotie līdzekļi caur projekta partneriem – labdarības organizāciju Ziedot.lv un invalīdu un viņu draugu apvienību "Apeirons" tiks novirzīti līdzcilvēku atbalstam – pandusu un pacēlāju ierīkošanai, cilvēku dzīvesvietas labiekārtošanai, tehnisko palīglīdzekļu iegādei un citām vajadzībām, kas saistītas ar vides pieejamības uzlabošanu ārpus publiskās infrastruktūras.

Ikviens aicināts ziedot "Dod pieci!" apmaiņā pret mīļākās dziesmas atskaņošanu Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā. Ziedojumus sākot no 5 eiro var veikt mājaslapā.

No 17. līdz 23. decembrim būs iespējams veikt ziedojumus arī labdarības maratona stikla studijā Vecrīgā, Doma laukumā. Ziedojot klātienē, maratona organizētāji lūdz ievērot drošības ierobežojumus un 2 metru distanci. Labdarības maratona "Dod pieci!" mērķim ziedot var arī Ziedot.lv mājaslapā

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti