Ar ieskaņas koncertu «Laikiem pāri» atklās Latvijas simtgadei veltīto festivālu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

2017. gada 26.janvārī Latvijas Nacionālā teātra Lielajā zālē notiks Latvijas simtgadei veltītā festivāla „Trīs zvaigznes” ieskaņas koncerts „Laikiem pāri”, kurā skanēs mūzika, kas sacerēta Latvijā gandrīz 100 gadu laikā, informē Rīgas dome.

Koncertā piedalīsies maestro Raimonds Pauls, solisti Dināra Rudāne, Dita Lūriņa, Ilona Bagele, Daumants Kalniņš, Oskars Petrauskis, orķestris „Rīga” un diriģents Valdis Butāns, kā arī vokālā grupa „Framest”. Koncerta režisore ir Ināra Slucka, scenogrāfs - Aigars Ozoliņš.

Orķestris „Rīga” ir Latvijas simtgadei veltīta festivāla „Trīs zvaigznes” idejas autors.

Iecerēts, ka, sākot no 2017. gada, ik gadu novembra mēnesī būs festivāls ar koncertiem un multimediāliem projektiem gan ieskatoties Latvijas kultūras un mākslas vēsturē, gan rosinot autorus radīt jaunus darbus.

Festivāla moto ir „Trīs zvaigznes debesīs mums mirdz!”

Tā kā 2017.gads ir 80.jubilejas gads mazajai foto kamerai „Minox”, kuru pirmo pasaulē 1937.gadā VEF (Valsts elektrotehniskā fabrika) sāka ražot Rīgā, tad koncerta pirmajā daļā, skatoties laikiem pāri, skanēs labi zināma un iemīļota mūzika no pagājušā gadsimta 20.un 30.gadiem.

Maestro Raimonda Paula mūzikai būs veltīta koncerta otrā daļa. Šī būs jau ceturtā programma, kuru orķestris „Rīga” veido kopā ar maestro, un tajā ietvertas dažādos gadu desmitos tapušās maestro vokālās un instrumentālās kompozīcijas. Pie klavierēm būs Pauls.

No 5. decembra pārdošanā biļetes uz Latvijas simtgadei veltītā festivāla ieskaņas koncertu „Laikiem pāri”. Tās iespējams iegādāties visās „Biļešu paradīzes” kasēs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti