Aicina uz «Muzikālās bankas» 20 gadu jubilejas finālšovu 1. februārī

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 7 mēnešiem.

No pirmdienas, 14. oktobra, visās “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās ir pieejamas biļetes uz “Muzikālās bankas” 20 gadu jubilejas finālšovu un ģenerālmēģinājumu, kas notiks 2020. gada 1. februārī. Jau otro gadu vērtīgāko popa un roka dziesmu aptaujas „Muzikālā banka” noslēguma pasākums ar iemīļotāko Latvijas mūziķu dalību un tiešsaistes fināla balsojumu notiks Daugavpilī, paziņojumā medijiem informē Latvijas Radio.

“”Muzikālās bankas” fināla koncerts ir unikāls – paši klausītāji visa gada garumā, aktīvi sekojot līdzi Latvijas Radio 2 “Muzikālajai bankai” un iesaistoties balsošanā, var noteikt, kuri būs tie mākslinieki, kas kāps uz skatuves finālšovā. Tāpēc es aicinu visus aktīvi balsot un nodrošināties, lai finālā būtu labākie no labākajiem. Mēs no savas puses darīsim visu, lai “Muzikālās bankas” 20 gadu jubilejas koncerts būtu vērienīgs,” paziņojumā sola Latvijas Radio 2 galvenais satura redaktors Kaspars Mauriņš.

“Arī nākamā gada apbalvošanas ceremonija būs dinamiski krāšņa vizuālajā ziņā un muzikāli iespaidīga, kā jau tas piederas 20 gadu jubilejā.

Pēc šī gada “Muzikālās bankas” saņēmām daudz komplimentu gan no mūziķu vidus, gan tehniskās un radošās komandas par Daugavpils viesmīlību, īpaši uzsverot lielisko organizāciju, māju sajūtu un pozitīvas enerģijas caurvīto publikas atsaucību zālē.

Arī šoreiz turpināsim skatītāju pārsteigt ar jauniem vizuāli tehniskiem risinājumiem gan skatuves scenogrāfijā, videoprojekcijās, gaismu un lāzeru saspēlē, gan, protams, – vienuviet pulcējot labākos pašmāju solistus un grupas, lai visi kopā godam nosvinētu "Muzikālās bankas" divdesmitgadi!” paziņojumā stāsta “Muzikālās bankas” izpildproducents Aigars Dinsbergs.

“Muzikālā banka” ir Latvijas Radio 2 radio šovs, kurā katru gadu ar klausītāju balsojumu tiek noteiktas vērtīgākās un mīlētākās pašmāju dziesmas. Latvijas Radio 2 ēterā “Muzikālā banka” skan trīs reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās pulksten 14.05 un sestdienās pulksten 12.00.

Ar klausītāju balsojumu "Muzikālās bankas" mājaslapā visa gada garumā tiek noskaidrotas nedēļas, mēneša un gada vērtīgākās popa un roka dziesmas.

Lielā fināla balsojuma pirmā kārta, kurā piedalīsies 2019. gada 25 populārākās aptaujas dziesmas, sāksies 2020. gada 2. janvārī, savukārt no 16. janvāra balsot varēs par 15 fināldziesmām, kuras tiks vestas arī uz noslēguma ceremoniju Daugavpilī.

Ik gadu “Muzikālās bankas” aptauja noslēdzas ar vērienīgu apbalvošanas ceremoniju, kurā piedalās to dziesmu autori un izpildītāji, kuru darbi no radio klausītāju un žūrijas puses tiek novērtēti visaugstāk. Pērn vērtīgākās dziesmas titulu ieguva "Prāta vētras" izpildītā dziesma “Ogles”. Tāpat pirmajā trijniekā iekļuva Dons un Ozols ar kompozīciju “Salauzta sirds” un "Tautumeitas" ar dziesmu “Sadziedami”.

Pateicoties Daugavpils pilsētas finansiālajam atbalstam, “Muzikālās bankas” noslēguma ceremonija jau otro gadu notiks Daugavpils Olimpiskajā centrā 2020. gada 1. februārī. Biļetes uz apbalvošanas ceremoniju un tās ģenerālmēģinājumu pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti