Jauno mūziķu konkursa «Hadrons» fināls radio un video tiešraidēs jau šodien

Jau šodien, 23. maijā, "Radio Naba" ēterā un video tiešraidē tiks translēts Latvijas Universitātes (LU) Jauno mūziķu un izpildītāju konkursa "Hadrons 2024" fināls no Latvijas Radio 1. studijas. Finālā sacentīsies sešas jaunās mūzikas grupas un izpildītāji: "Kaligo", "Trīsas", "Mūūnskin", "Ekosistēmas", "Dziļi vienalga" un "Aptiekas bēru ansamblis".

Konkursa fināls šogad norisināsies 23. maijā no pulksten 17.00 Latvijas Radio 1. studijā. Audiāli sekot līdzi varēs LR6 – LU "Radio Naba" ēterā un internetā, savukārt videorežīmā – "Facebook" un sabiedrisko mediju portālā LSM.lv.

No pulksten 17.00 "Radio Naba" studijā unikālā tiešraides radio pārraidē  būs dzirdami radio instruktori Aldis Blicsons un Māris Skuja, kuri visa vakara garumā informēs par konkursu, mūzikas grupām, fināla norisēm un aizkadriem.

Šogad konkursā pieteikušies studenti no Latvijas Universitātes Izglītības zinātņu un psiholoģijas fakultātes, Humanitāro zinātņu fakultātes, Sociālo zinātņu fakultātes, Dotorikas fakultātes, Ķīmijas fakultātes, Bioloģijas fakultātes, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes, kā arī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas, Latvijas Kultūras akadēmijas, Latvijas Kultūras koledžas, Latvijas Mākslas akadēmija, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Rīgas Ekonomikas augstskolas, Ventspils Augstskolas, Transporta un sakaru institūta,  Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma, Rīgas Hanzas vidusskolas un Ogres Valsts ģimnāzijas.

Kopā pieteicās 24 muzikālie projekti un izpildītāji, pārstāvot 13 dažādas izglītības iestādes.

Par konkursu "Hadrons"

"Hadrons" ir senākais un tradīcijām bagātākais studentu grupu un izpildītāju mūzikas konkurss Latvijā, tas ir kļuvis par daudzu studentu mūzikas grupu pirmo nopietno soli muzikālajā laukā. Jau 19 gadus konkursu rīko "Radio Naba" sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi. 

Šajā gadā konkursa žūriju veido Madars Štramdiers ("Radio Naba", festivāls "Laba daba"), Juris Kaukulis (mūziķis, grupas "Dzelzs vilks", "Nakts arāji", "Jauno Jāņu orķestris"), Uldis Rudaks (mūzikas apskatnieks, "RADIO NABA" raidījumu vadītājs), Aleksandrs Tomass Matjussons (mūziķis, producents, Latvijas Nacionālā teātra Muzikālās nodaļas vadītājs), Jānis Žilde (mūziķis, grupa Satellites LV, žurnālists un mūzikas kritiķis), Sabīne Vandāne (Valmiermuižas kultūras biedrības vadītāja, producente), Dace Volfa (mūzikas apskatniece),  Roberts Buivids (Latvijas Radio raidījumu vadītājs), kā arī LU Studentu padomes pārstāvji.

Konkurss notiek jau septiņpadsmito gadu, un kopumā tajā piedalījušās vairāk nekā 400 grupas.

Konkursu organizē Latvijas Radio 6 – LU Radio NABA sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi, portālu LSM.lv, ierakstu studiju "Krakatone – The Music Refinery", Valmiermuižas alus saimi un Mūzikas un mākslas festivālu "Laba daba".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti