Zināmi 19 labākie fotokonkursa «Tīkls» darbi. Balso par savu favorītu!

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Noslēdzies fotokonkurss par tēmu "Tīkls", izvēlētie 19 labākie darbi piedalīsies skatītāju simpātiju balsojumā portālā LSM.lv, kā arī dosies ceļojošajā fotoizstādē "19x19". Fotokonkursu rīko "Radio Naba", atzīmējot savu 19. gadadienu.

Kopumā konkursā piedalījās konkursanti ar 284 darbiem no visas Latvijas, kā arī no Lielbritānijas, Krievijas un ASV.

Par 19 labākajiem darbiem atzīti un tautas balsojumā piedalīsies: Beate Sila "Saldais tīkla skapīts", Dace Umblija "Cilvēkbērns tīklos", Dzintra Žvagiņa "Dzimtas tīkls", Ilma Petrova "Sapīties, lai izpītos", Ilze Lujāne "Atgriezeniskā saite", Inga Pizāne "Eju un domāju, cik skaisti mani nebesī dzīve.", Jevgenijs Ščolokovs "Propagandas tīkls", Jurijs Olenčikovs "Krievu tīkli", Jurijs Titovs "Domu tīkls", Juris Grīnfelds "Marsa govis", Kaspars Zborovskis "Viegli uzliesmojošs skatiens", Krists Kūla "Charging", Liene Cīrule "Iekš dabas tīkliem", Līga Ūdriņa "Bezvadu tīkls, kas izmanto papildus antenas", Mārtiņš Varbūts "Meklējot tīklu", Normunds Kornijanovs "Zālēdājs gaļēdāju tīklā", Valters Poļakovs "Rudens zvaigznes", Zane Varņecka "Loms", Žanis Bezmers "Tīklu slēgums".

Nobalsot par savu favorītu iespējams sabiedrisko mediju portālā LSM.lv līdz 6. decembra pulksten 23.59. Balsot iespējams vienu reizi dienā, autorizējoties ar savu sociālo mediju profilu vai e-pastu.

Konkursa tēmas "Tīkls" interpretācija, kā ierasts, pavēra plašas iespējas. Konkursa žūrija – Kristaps Kalns, Toms Grīnbergs, Madars Štramdiers, Arnis Balčus, Didzis Grodzs, Sabīne Moore un Anna Salmane – vērtēja darbus pēc to mākslinieciskās un tehniskās kvalitātes, idejas un atbilstības konkursa radošajai tēmai.

Ievērojot Covid-19 infekcijas izplatības ierobežojošos pasākumus, publiska apbalvošana netiks organizēta un uzvarētāji tiks apsveikti individuāli. Fotoizstādes "19x19" ceļojums būs skatāms sākot ar 2022. gada janvāri kultūras un izglītības vietās Rīgā, savukārt vasarā – festivālā "Laba daba 2022", aptverot pēc iespējas dažādāku un plašāku auditoriju.

"Radio Naba" organizētais fotokonkurss un izstāde notiek kopš 2007. gada. Šā gada izstādes partneri ir Latvijas Universitāte, izdevniecība "Neputns", žurnāls "Fotokvartāls", sabiedrisko mediju portāls lsm.lv un starptautiskais mūzikas un mākslas festivāls "Laba daba".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti