Fon Stricka villā izsolīs Blumberga, Salmaņa, Heinrihsones, Neiburgas un citu mākslinieku darbus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

K. K. fon Stricka villā 7. martā norisināsies pirmā “Rīgas Mazākā izsole”. Ar mērķi veicināt diskusiju par laikmetīgo mākslu un nekomerciālās vizuālās mākslas spēju kļūt kolekcionējamai, izsolē būs iespējams iegādāties “atzinību guvušu latviešu mākslinieku darbus par saprātīgam cenām”, medijus informē organizatori.

“Rīgas Mazākajā izsolē” būs iespējams iegādāties Ilmāra Blumberga, Kristiana Brektes, Evelīnas Deičmanes, Andra Eglīša, Ivetas Gabaliņas, GolfClayderman, Helēnas Heinrihsones, Pauļa Liepas, “Moreanimalthanzooallowed”, Katrīnas Neiburgas, Kaspara Podnieka, Roberta Rūrāna, Kriša Salmaņa un “Shady ladies” darbus.

“Rīgas Mazākajā izsolē” piedalīties aicināti pēc iespējas atšķirīgi mākslinieki tāpēc pasākuma viesiem būs iespējams pārliecināties par laikmetīgās mākslas spēju veiksmīgi realizēties un pastāvēt arī ārpus izstāžu projektiem.

Vienlaikus izsoles uzdevums ir pievērst uzmanību nelielu, eksperimentālu vizuālās mākslas projektu nepieciešamībai un nozīmei kultūras kopainā, kā arī veicināt sabiedrību atbalstīt māksliniekus aizvien jaunu darbu radīšanai.

Vakaru papildinās muzikāli priekšnesumi un performances – uzstāsies amerikāņu saksofonists Andrē Vida un repa duets “Shady ladies'', kā arī būs iespējams piedzīvot Ances Vilnītes performanci.

Izsoli vadīs Marija Bērziņa, par dejām rūpēsies Mārtiņš Grauds.

Izsole notiek sadarbībā ar “Rīgas Mazāko galeriju”.

Izsoles vizuālais noformējums: Aleksandrs Breže.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti