Norādes tuvplānā. Izdots Žebera dzejas krājums «Ceļš pie patērētāja»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem un 6 mēnešiem.

Izdevniecībā "Neputns" klajā nācis Žebera dzejoļu krājums "Ceļš pie patērētāja". Tas ir trešais autora dzejoļu krājums, viņa iepriekšējā grāmata "Šnabji/Blaknes" klajā nāca pirms 14 gadiem, informēja izdevniecības pārstāvji.

Grāmatas redaktors ir Raimonds Ķirķis, mākslinieks – Andris Breže.

"Iegādājoties jebkuru preci, arī šo grāmatu, pircējs jeb patērētājs sastopas ar preci pavadošu uzziņas materiālu, kas satur norādes par preci un tās lietošanu. Ja esat iegādājies mēbeles, tad pavadošais materiāls ietvers vizuālu un grafisku attēlu kopumu, kurā būs redzams, kā šo priekšmetu salikt pareizā secībā, lai to varētu lietot, vai gadījumos, kad tā ir sadzīves tehnika, kā to pareizi novietot un pieslēgt, lai tā darbotos. No tā, cik loģiski un secīgi būs norādīta darbību kārtība, atkarīgs preces kalpošanas ilgums un patērētāja drošība. Grāmata "Ceļš pie patērētāja" ir paredzēta visdažādākā veida vizuālā starpposma – norāžu – tuvākai aplūkošanai," grāmatu raksturoja autors.

Krājuma redaktors Raimonds Ķirķis apgalvoja: "Ir jābūt uzmanīgiem pasaulē, kurā sērijveida ražošana ir attīstījusies tiktāl, ka preces ir apveltītas ar apziņu. To nodomi ir maldinoši, funkcijas nepakļāvīgas, bet griba, kā izrādās, itin pretēja cilvēkam. Žebers zina, kādus noslēpumus glabā mūsu vispasīvākie ikdienas līdzgaitnieki un laikus ir mūs brīdinājis. Grāmata izmantojama kā mācību līdzeklis."

Žebers (īstajā vārdā Andris Breže) ir dzejnieks un mākslinieks. Izdevniecībā "Neputns" iznākušais Žebera dzejas krājums "Šnabji/Blaknes" (2007) saņēmis Latvijas Literatūras gada balvu kategorijā ''Dzeja'' 2008. gadā. "Neputna" galerijā Tērbatas ielā šobrīd aplūkojama Žebera darbu izstāde.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti