Aicina pieteikt gada skaistākās grāmatas konkursam «Zelta ābele»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 5 mēnešiem.

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija aicina izdevējus līdz 2020. gada 8. janvārim pieteikties grāmatu mākslas konkursam “Zelta ābele”, kurā tiks apbalvotas 2019. gada skaistākās grāmatas, medijus informē organizatori.

Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas grāmatizdošanas profesionālā un mākslinieciskā līmeņa izaugsmi un popularizēt sabiedrībā grāmatas, literatūru un lasīšanu, kā arī godināt Latvijā izdotās literatūras veidotājus.

Konkursā var piedalīties Latvijā reģistrēti grāmatizdevēji ar oriģināldizaina pirmpublicējumu Latvijā. Tām jābūt kārtējā gadā (2019) iznākušajām grāmatām, kā arī iepriekšējā gadā (2018) izdotajām grāmatām, kuras nav piedalījušās iepriekšējā gada konkursā. Kopoti raksti vai grāmatu sērijas konkursā var piedalīties tikai vienu reizi. Grāmatām jābūt iespiestām Latvijā reģistrētā poligrāfijas uzņēmumā.

Grāmatas vērtēšanai var iesniegt visi Latvijas grāmatizdevēji. Grāmatas jāiesniedz līdz 2020. gada 8. janvārim divos eksemplāros, pievienojot iesniedzamo grāmatu sarakstu un pieteikuma anketu ar informāciju par katru grāmatu, pēc vajadzības un vēlēšanās pierakstot nelielu anotāciju. Nominēto grāmatu izdevēji pēc nomināciju paziņošanas papildus iesniedz Latvijas Grāmatizdevēju asociācijā izstādēm nepieciešamos nominēto grāmatu eksemplārus. Pieteikuma iesniegšana ir bez maksas.

Godalgotās grāmatas piedalīsies Baltijas grāmatu mākslas konkursā un Starptautiskajā Grāmatu mākslas konkursā Vācijā.

Grāmatu mākslas konkursa “Zelta ābele” apbalvošanas ceremonija notiks 2020. gada 26. martā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti