Radio «Naba» 1. decembrī ēterā svinēs savu 17. gadadienu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 5 mēnešiem.

Latvijas mūziķu apvienības “Tribes of the City”, "Nostra", "Nikto", "Idioti.Trupa", "Praga II", "Zem segas", "Banga" un "Pamirt" ar īpašām koncertprogrammām audio un video tiešraidē sveiks Radio “Naba” un tās klausītājus 17. gadadienā.

Svētdien 1. decembrī, Latvijas Radio 6 – Latvijas Universitātes Radio "Naba" ar muzikālu tiešraides programmu atzīmēs savu 17. dzimšanas dienu. Svētku ēteru visas dienas garumā veidos jau par tradīciju kļuvušās dzīvās mūzikas sesijas Latvijas neatkarīgo mūziķu izpildījumā un sarunas ar dzimšanas dienas svinību viesiem. Mūziķi un grupas, kuras koncertē dzimšanas dienas koncertā, līdz šim nekad nav atkārtojušās, tātad uzstājas pirmo reizi. Sākot no pulksten 12.00 grupas koncertēs sekojošā secībā – ''Banga'', ''Praga II'', ''Nostra'', ''Nikto'', ''Pamirt'', ''Zem segas'', ''Idioti.Trupa'' un ''Tribes of the City''. Katra koncerta garums aptuveni 20 minūtes, un tie būs skatāmi arī video tiešraidē.

Kopējā svētku programma sāksies jau pulksten 11.00 un būs klausāma līdz pat pusnaktij. Radio ēterā būs dzirdami dažādu paaudžu Radio "Naba" ētera instruktori, būs spēles un konkursi, karsti sveicieni un labi viesi. Svētku programmu vadīs Ahhhtis, Ričijs, Vicis, Arturs Laime un Uldis no raidījuma “Nabarīts”, Atis Žagars un Valters Mednieks no “Top 25”, raidījumu “KŪL” vadītājas Anete Enikova un Māra Uzuliņa, raidījuma “Subjektīvie mērījumi” vadītāja Ieva Nagliņa un Jānis Jansons no raidījuma “Vārnu laiks”. Vakara svētku  noslēgumā, kā ierasts, pulksten 20.00 pieredzes bagātākais raidījuma vadītājs Dambis un Aldis Blicsons raidījumā “Bitīt Matos”, savukārt pulksten 23.00 programmu noslēgs raidījums “Partitūra” Ģirta Rozentāla un Māras Kalniņas vadībā.

Radio "Naba" aicina svētku programmas veidošanā iesaistīties arī klausītājus. Zvanot uz studijas tālruni, būs iespēja ne tikai izteikt laba vēlējumus, bet arī piedalīties svētku programmas veidotāju sarūpētajos konkursos ar iespēju laimēt jauno Radio "Naba" 2020. gada kalendāru un dažādus mūzikas albumus. Aktualitātēm līdzi varēs sekot sociālajos medijos, izmantojot mirkļabirku #NABAsvin.

Latvijas Radio 6 – Latvijas Universitātes Radio Naba'' ir kultūras, urbāni inteliģentās vides un alternatīvā dzīvesveida sabiedriskais medijs, kas ik nedēļu piedāvā vairāk nekā 40 autorraidījumus par mūziku, kultūru, vēsturi, zinātni, vidi un cilvēkiem. Pilnu radio programmu var atrast naba.lv un latvijasradio.lv.

Pagriez pasauli 95,8 FM, naba.lv un mobilajās lietotnēs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti