Londonas Grāmatu tirgū - Starptautiskā izcilības balva Gaismas pilij

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

2018. gada 10. aprīlī Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) Londonas Grāmatu tirgū (London Book Fair) ieguvusi Starptautisko izcilības balvu nominācijā "Gada bibliotēka 2018" (Library of the Year Award 2018).

Šāda nominācija ir jaunums, tā Londonas Grāmatu tirgū pasniegta pirmoreiz, informēja LNB sabiedrisko attiecību vadītājs Augusts Zilberts.

“Šis novērtējums ir visas bibliotēkas darbinieku ieguldījuma rezultāts. Tas ir par daudzveidīgo saturisko piedāvājumu, pakalpojumiem, pasākumiem un tehnoloģiskajām iespējām, lai nodrošinātu, ka bibliotēka būtu atvērta, noderīga un interesanta ikvienam. Esam gandarīti un aizkustināti, un grūti iedomāties kādu augstāku novērtējuma formu Latvijas Nacionālajai bibliotēkai, tās veselumam,” uzskata LNB direktors Andris Vilks.

Par “Gada bibliotēkas” titulu LNB konkurēja ar Biblo Tøyen (Norvēģija), Dokk1 (Dānija) un Sanpaulu bibliotēku (Brazīlija).

Patīkami jaunumi sasnieguši bibliotēku arī šorīt – LNB izstādes “Melnās mākslas darbnīca” un “Luters. Pagrieziens” iekļautas ''Latvijas Dizaina gada balvas 2018'' finālā 20 labāko dizaina darbu vidū.

 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti