Intelektuālā meditācija «Da.zA» ceļos uz Liepāju

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 8 mēnešiem.

26.septembrī Liepājā laikmetīgās mākslas naktī "Akti naktī" būs skatāma Latvijas un Francijas mākslinieku intelektuālā meditācija "Da.zA".

Meditācija "Da.zA" vieno vārdu, attēlu un skaņu. Tā aicina atbrīvoties no finansēm un ir veltīta cerībai par citas - vienlīdzībā, kopējā labumā, kultūrā un garīgumā balstītas - pasaules iespējamību, ko veidotu brīva zināšanu apmaiņa, autonomas un solidāras dzīves formas.

Rūdolfa Bekiča režisētajā meditācijā autores lasījumā skanēs Liānas Langas dzeja no cikla "Peršas Lielajam Nekam" (atdzejotājas - Astra Skrābane un Rose-Marie François), domātājs un mākslinieks Bernārs Sordē lasīs fragmentus no manuskripta "Jaunā laikmeta paātrinājums... Luksus-pasaules jeb globālā kapitālisma noriets" (ar tulkojumu latviski subtitros; tulkotāja - Kristīne Našeniece, redaktore - Rudīte Kalpiņa), dzeju un filozofisko domu ieskaus kinorežisora Arno Ferē attēli no videofilmas "Parādīšanās - pazušana", īpaši šim notikumam radītas muzikālās improvizācijas izpildīs etnomuzikoloģe Zane Šmite, multiinstrumentāliste Ilze Grunte un dīdžejs Kristaps Krievs (DJ Krii).

Meditācija notiks Liepājā, Daugavas zālē 26.septembrī plkst. 21.

Kā vēstīts, intelektuālā meditācija "Da.zA" iepriekš bija skatāma arī Rīgā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti