Rīta Panorāma

Vulkāns Islandē nopostījis vismaz 3 ēkas

Rīta Panorāma

Intervija ar Saeimas deputātu Uģi Mitrevicu

Festivāls "Lampa" aicina piedalīties satura veidošanā

Sākusies pasākumu pieteikšana desmitajam sarunu festivālam «Lampa»

No pirmdienas, 15. janvāra, līdz 29. februārim ikviens interesents aicināts pieteikt savu pasākumu sarunu festivālā "Lampa", kurš notiks Cēsīs no 5. līdz 6. jūlijam. Festivāls dalībniekus un apmeklētājus pulcēs jau desmito reizi, informēja pasākuma rīkotāji.

Sarunu festivāla "Lampa" kuratore Egita Prāma par pieteikšanos
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

Aizvadītajos deviņos gados sarunu festivāls "Lampa" ir kļuvis par populāru vietu cieņpilnai sarunai un iekļaujošai līdzdalībai: tas pulcējis vairāk nekā 100 000 apmeklētāju un sniedzis iespēju aptuveni 6300 dalībniekiem, pārstāvot nevalstiskās organizācijas, valsts institūcijas, uzņēmumus, plašsaziņas līdzekļus un politiskās partijas, radīt vairāk nekā 2000 pasākumu, kas aktualizējuši diskusijas par sabiedrībai svarīgiem jautājumiem, datus apkopo rīkotāji.

"Kādi ir mūsu sapņi un mērķi Latvijas valstij, sabiedrībai un organizācijām? Kas mums jādara, lai tos sasniegtu? Ko es, cilvēks, gribu no savas dzīves un ko varu darīt, lai tam tuvotos? Jubilejas festivālu gribam redzēt kā vietu, kur kopā varam sapņot lielus sapņus, izvirzīt drosmīgus mērķus un runāt par darāmajiem darbiem, lai gūtu spēku un apņēmību savai un Latvijas izaugsmei," par festivāla šī gada aicinājumu stāsta festivāla direktore Ieva Morica.

Pasākuma tēmas nav ierobežotas – viss esot atkarīgs no dalībnieku mērķiem un domu lidojuma. Aicinot pieteikt savu pasākumu desmitajam sarunu festivālam "Lampa", tās rīkotāji arī atgādina, ka

ir trīs iespējas, kā kļūt par "Lampas" pasākuma rīkotāju: organizējot divu dienu pasākumu programmu, divu dienu aktivitāti vai vienu pasākumu uz festivāla nodrošinātajām skatuvēm, un katrs var izvēlēties sev atbilstošāko dalības formu.

Kā ierasts, arī šogad festivāla apmeklējums būs bez maksas, bet tā izmaksas pamatā tiks segtas no grantiem, ziedojumiem un pasākumu rīkotāju līdzmaksājumiem. Līdzmaksājuma apmērs ir atkarīgs no izvēlētās dalības formas. Vienlaikus ikvienam potenciālā pasākuma rīkotājam ir iespēja pretendēt uz bezmaksas dalību desmitajā LAMPĀ:

  • fonds atvērtai sabiedrībai "Dots" piedāvā ierobežotu skaitu vietu bezmaksas dalībai indivīdiem, biedrībām, nodibinājumiem un sociālajiem uzņēmumiem;
  • "British Council" pārstāvniecība Latvijā Reģionu skatuvē piedāvā bezmaksas dalību organizācijām un iedzīvotājiem, kuru pamata darbības vai dzīves vieta ir ārpus Rīgas un kuru pasākumu tēma pievēršas vietējām kopienām būtiskām norisēm un jautājumiem Latvijas reģionos;
  • "Swedbank" piedāvā bezmaksas dalību Ilgtspējas skatuvē indivīdiem un organizācijām, kuru pasākumi ir saistīti ar vides un klimata jautājumiem, kā arī sociālo ilgtspēju un labas pārvaldības principiem.

Informācija par pasākumu pieteikšanas kārtību un festivāla norisi pieejama šeit. Savukārt plašāku informāciju un atbildes uz aktuālajiem jautājumiem par dalību festivālā pasākumu rīkotāji varēs saņemt vebinārā "Pasākumu rīkošana "Lampa" 2024: viss, kas tev jāzina", kas notiks 1. februārī pulksten 16.30 festivāla "Facebook" lapā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti