VIDEO: Ar koncertiem, dzeju un sarunām «Radio Naba» svin savu 21. jubileju

Latvijas radio 6 – LU "Radio Naba" 1. decembrī ar īpašu programmu tiešajā ēterā svinēs pastāvēšanas 21. gadadienu. Visas dienas garumā radio un video tiešraidēs būs dzīvās mūzikas koncerti, dzejas lasījumi, sarunas un intervijas ar īpašiem viesiem, un klausītājiem būs iespēja piedalīties interakcijās. Savukārt dienas noslēgumā klātienē visi aicināti doties uz muzikālās apvienības "Čipsis un Dullais" koncertvakaru "Zelta večuki" un jaunākās plates atvēršanas svētkiem koncertzālē "Palladium".

Par dzimšanas dienas tradīciju ir kļuvuši dzīvās mūzikas koncertmaratoni no radio studijas, kas noris pamīšus ar īpašiem svētku speciālizlaidumiem.

Svētku koncertprogrammu radio ēterā šogad veidos: "Māra Dagne", "Kuusbārdis", Medniex, "Stacijas", "Alum Alu" un Juris Simanovičs. Programmu varēs klausīties "Radio Naba" FM 95,8, naba.lv un vērot portālā LSM.lv un sociālo tīklu kontos.

1. decembra noslēgumā jaunā viļņa šlāgera duets "Čipsis un Dullais" aicina uz līdz šim lielāko grupas koncertu koncertzālē "Palladium", lai svinētu labāko dziesmu izlases "Zelta večuki" iznākšanu vinila plates formātā. Plate tiek izdota "Naba Music" paspārnē, un ierobežotā daudzumā to varēs iegādāties koncerta norises laikā.

LR6 – LU "Radio Naba" ir atvērts medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides, studentijas un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā. "Radio Naba" ir brīvā formāta programma, kas Latvijas Radio FM viļņos skan kopš 2002. gada 1. decembra. "Naba" ir radio cilvēkiem, kurus interesē kas vairāk par standarta komercproduktu gan mūzikā, gan informācijā. Programmā klausītājiem pieejami vairāk nekā 50 regulāri raidījumi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti