Šoruden uz ekrāniem nonāks filma «Mans tētis – Intars Busulis»

Pirmo reizi par mūziķi Intaru Busuli ir tapusi filma, ko jau šoruden varēs noskatīties visā Latvijā. Intaram Busulim klāt esot, filmu "Mans tētis – Intars Busulis" varēs noskatīties īpašos kino seansos vairākās Latvijas pilsētās, pavēstīja kino darba veidotāji.

Filmas režisori ir Edgars un Anna Lūsiņi, kā arī Intara Busuļa bērni – Lenijs, Emilija, Amelija un Jānis. "Mans tētis – Intars Busulis" ir filma par Intara dzīvi no viņa bērnu perspektīvas. Viņi filmā intervē savam tētim tuvus un viņa dzīvē nozīmīgus cilvēkus, kā arī meklē atbildes uz ne tik ērtiem jautājumiem.

Intars Busulis atzīst, ka filmas intervijās viņš saņēma vairākus jautājumus, kurus nekad ar bērniem ikdienā nav pārrunājis. "Man dažkārt tiešām nebija viegli atbildēt uz jautājumiem par manu biežo prombūtni, par attiecībām ar savu mīļoto sievu Ingu, par saviem sapņiem.

Tik ļoti atklātas intervijas man nekad dzīvē nav bijušas," sacīja Intars Busulis.

Šī ir pirmā reize, kad mūziķis Intars Busulis ļauj pavisam atklāti ieskatīties savā un savas ģimenes dzīvē. Mūziķa meita Emilija atklāja, ka filmēšanas process ir bijis aizraujošs piedzīvojums. "Līdz šim tētis vienmēr ir nodalījis darbu no mājām, tāpēc būs nepierasti redzēt sevi uz kino ekrāniem. Tas mūsu ģimenei ir īpašs notikums," stāstīja Intara Busuļa vecākā meita Emilija.

Filmu muzikāli papildina koncertieraksti, kā arī tiek atskaņoti skaņdarbi no Intara Busuļa jaunā albuma "Spēlē savā burvju flautā", kas klausītājiem tiks prezentēts 25. oktobrī. 

Filmas "Mans tētis – Intars Busulis" pirmizrāde notiks 25. oktobrī kinoteātrī "Splendid Palace" reizē ar mūziķa jaunā albuma prezentācijas pasākumu.

Atklātā, ģimeniskā un muzikālā filma tiks rādīta arī īpaši organizētos kino pasākumos, tajos piedaloties pašam Intaram Busulim – 29. oktobrī kinoteātrī "Auseklis" Talsos, 4. novembrī kinoteātrī "Balle" Liepājā, 5. novembrī kinoteātrī "Rio" Ventspilī, 10. novembrī kinoteātrī "Gaisma" Valmierā, 14. novembrī kinoteātrī "Cēsis" un 24. novembrī kinozālē "Gors" Rēzeknē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti