Šova «Ko tu proti, Latvija?» finālā uzstāsies četri talanti – balso par savu favorītu jau tagad!

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Sabiedrisko mediju portālā LSM sācies balsojums par Latvijas Televīzijas košā talantu šova “Ko tu proti, Latvija?” četriem finālistiem: akordeonistu Māri Balaško, dziedātāju Matildi Eglīti, programmētāju-tamborētāju Kasparu Silavu un dejotāju Reini Dāgu Zvirgzdiņu. 30. aprīlī fināla tiešraidē skatītāji savu atzinību dalībniekiem varēs izteikt arī telefonbalsojumā.

Balsot par savu favorītu iespējams vienu reizi dienā, autorizējoties ar e-pastu vai sociālo mediju kontu. Balsojums norisinās līdz piektdienas, 29. aprīļa, pulksten 23.59. Balsojumu portālā slēgs pirms fināla, lai apkopotu un pārbaudītu balsis.

Fināla tiešraidē 30. aprīlī skatītāji varēs balstot ar telefonzvaniem – šī balsojuma rezultātus saskaitīs kopā ar interneta balsojuma rezultātiem.

Katrai skatītāja balsij būs būtiska nozīme – finālists, kurš saņems vislielāko skatītāju atbalstu, iegūs galveno balvu – 1000 eiro savu prasmju attīstīšanai.

Iepazīsties ar šova finālistiem

Akordeonists Māris Balaško

Akordeonists Māris Balaško aizraujas ar mūziku, teic, ka akordeons ir viņa tēva svētība. Viņš pats domā un rada savu repertuāru, priekšnesumus. Šovam pieteicās, lai lauztu stereotipu, ka akordeonu var spēlēt tikai zaļumballēs. Žūrija atzina, ka pirmoreiz redz šādu elektroniskā akordeona izpildījumu, un novērtēja, ka Māris ir izkopis savu stilu. Mūziķis saņēma komplimentus par pasniegšanas veidu un izdomu, viņam esot potenciāls pārsteigt cilvēkus ar saviem ekspresīvajiem priekšnesumiem.

Dziedātāja Matilde Eglīte

11 gadus jaunā dziedātāja Matilde Eglīte piedzimusi Kopenhāgenā, Dānijā, kādu laiku kopā ar vecākiem dzīvojusi Maltas salā, bet nu Latvijā mācās dziedāt, spēlēt ukuleli, klavieres un klarneti. Meitene ir lepna un ļoti priecīga par panākumiem konkursā, bet žūrija teic, ka Matildes dziedājums atlases raidījumā un pusfinālā pārsteidza, apbūra un aizkustināja. Ģitārists un komponists Mārcis Auziņš norāda, ka jaunās dziedātājas izpildījums ir dinamiski sakārtots, tīrs un patiess. Matilde ir tīrradnis ar muzikālu briedumu, kas ļauj līdz klausītājiem aiznest dziesmas vēstījumu.

Programmētājs-tamborētājs Kaspars Silavs

Programmētājs-tamborētājs Kaspars Silavs sāka tamborēt septiņu gadu vecumā, savas prasmes neuzskata par īpašu talantu, jo lelles tamborējot daudzi, tomēr ir izkopis savu īpašo stilu, veidojot unikālus mošķīšus. Puisis agrāk kautrējies stāstīt par savu aizraušanos, tomēr ar laiku arvien aktīvāk sāka izrādīt savus darbus un bija patīkami pārsteigts, ka lielākoties cilvēki reaģēja pozitīvi un izteica komplimentus. Šova žūriju iepriecināja, ka Kaspars ne tikai prot tamborēt, bet arī izdomāt un aizrautīgi stāstīt paralēlo pasauļu stāstus par savām lellēm. Viņi arīdzan ieteica Kasparam uzfilmēt īsfilmu un, iespējams, veidot lelles leļļu teātrim.

Dejotājs Reinis Dāgs Zvirgzdiņš

Dejotājs Reinis Dāgs Zvirgzdiņš pievērsās dejošanai septiņu gadu vecumā, tolaik Veizāna deju skola kļuva par vietu, kur izpausties, izjust savas spējas un nebaidīties būt citādākam. Reinis Dāgs mācījies un izmēģinājis dažādus deju stilus: tautiskās, džeza un ielu dejas, šobrīd kā pasniedzējs strādā divās deju studijās. Dejotājs teic, ka neuzskata sevi par īpašu talantu, panākumi nākuši, mērķtiecīgi cīnoties pašam ar sevi. Žūrija atlases raidījumā un pusfinālā novērtēja lielo darbu, ko Reinis Dāgs ieguldījis dejas prasmju izkopšanā un uzteica spēju improvizēt, kustībās parādīt spilgtas emocijas un lielu degsmi.

Balso par savu favorītu!

Atlases raidījumos un pusfinālos dalībniekus vērtēja tikai žūrija: LTV ziņu vadītāja Ilze Dobele, sudraba un bronzas medaļu ieguvēja, paravieglatlēte Diāna Dadzīte, ģitārists un komponists Mārcis Auziņš.

Diāna Dadzīte teic: “Finālu gaidu ar nepacietību, tomēr ar viegluma sajūtu, jo rezultāts vairs nebūs no mums – žūrijas – atkarīgs. Visu izlems skatītāji pie televizora ekrāniem. Esam atklājuši spožas personības, kuras spēj motivēt nebaidīties piedalīties šāda veida šovā.  Redzēsim, kur izvēlētais ceļš katru dalībnieku aizvedīs.”

Savukārt Mārcis Auziņš ir pārliecināts, ka arī žūrijai fināls būs interesants: “Tas būs “patiesības mirklis”, kad varēsim salīdzināt savu vērtējumu ar skatītāju viedokli. Prieks par katru dalībnieku, jo šis ir tikai viens solis viņu ceļā, kas neatkarīgi no fināla rezultātiem būs veiksmīgs!”

Ilze Dobele aicina skatītājus būt vērīgiem: “Raidījumā redzējām, ar ko cilvēki nodarbojas un ko ir gatavi parādīt, uzticēt citu vērtēšanai. Dalībnieku prasmes ir dažādas, tāpēc aicinu skatītājus saskatīt viņu motivāciju, aizrautību un mērķtiecību.”

Raidījumu vada interneta personība Beta Beidz un radio, televīzijas raidījumu vadītāja Sanda Dejus.

Talantu šova “Ko tu proti, Latvija?” fināls – 30. aprīlī pulksten 21.05 LTV1 un REplay.lv. Tiešraidei tiks nodrošināts surdotulkojums.

“Ko Tu proti, Latvija?” ideja balstīta vienā no pirmajiem LTV talantu šoviem – “Ko tu proti?”. Toreiz sevi uz skatuves pirmo reizi pieteica šī brīža šovbiznesa un kultūras zvaigznes – dziedātāji Intars Busulis un Lauris Reiniks, aktieri Kaspars Znotiņš un Gundars Silakaktiņš.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti