Rīta Panorāma

Drošības dienas: Paliec dzīvs - izglāb dzīvības! Intervija ar Normundu Krapsi

Rīta Panorāma

Kokrūpniecība Covid-19 laikā. Saruna ar Latvijas Kokrūpniecības federācijas vadītāju Kristapu Klausu

LTV izsludina pieteikšanos Latvijas lielākajam talantu šovam - "Ko Tu proti, Latvija?"

«Ko tu proti, Latvija?» Piesakies Latvijas lielākajam talantu šovam!

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Latvijas Televīzija izsludinājusi pieteikšanos pēdējo gadu lielākajam talantu šovam Latvijā – “Ko tu proti, Latvija?”. Līdz 4. oktobrim vietnē www.lsm.lv/kotuproti ikvienam ir iespēja pieteikt savu talantu, lai šajā rudenī visai Latvijai parādītu, ko prot, var un dara Latvijas iedzīvotāji. 

Šovā aicināti piedalīties ne vien individuāli talanti, bet arī ģimenes, draugu kompānijas un kolektīvi. Lai pieteiktos jaunajam šovam, potenciālajiem dalībniekiem līdz 4. oktobra plkst. 23.59 vietnē www.lsm.lv/kotuproti (tur arī iespējams iepazīties ar pilniem šova nosacījumiem) jāaugšupielādē video, kurā atklājas viņu talants, prasmes un aizrautība.

Talanta žanrs nav ierobežots – šova veidotāji gaida gan dziedātājus un dejotājus, gan triku meistarus, aktiermeistarības entuziastus, rokdarbniekus, amatniekus un citus talantus.

Jauno šovu vadīs radio balss un improvizatore Sanda Dejus un interneta personība Beta Beidz.

 “Protams, gaidīti būs arī dziedātāji un dejotāji, kurus parasti ierasts redzēt talantu šovos, taču mēs ceram, ka pieteikumus iesniegs cilvēki, kuru talants un radošums atklājas arī citos žanros,” norāda viena no raidījuma vadītājām, improvizācijas aktrise Sanda Dejus. “Turklāt tas būs ne tikai talantu šovs, bet arī šovs par Latvijas cilvēkiem. Mums ir atšķirīgas intereses, uzskati un ikdiena, bet mūs vieno dzīve šeit un tagad – ne tikai Rīgā, bet visā Latvijā. Tādēļ mēs ļoti ceram, ka “Ko tu proti, Latvija?” dalībnieki ienesīs šovā gan to, ko par sevi kā Latvijas iedzīvotājiem jau zinām, gan atšķirīgo, jauno un vēl neredzēto, lai šovā parādītos tas, cik lieliska un aizrautīga ir Latvijas sabiedrība,” cer Sanda.

Kā jau noprotams no jaunā talantu šova nosaukuma, “Ko Tu proti, Latvija?” ideja balstīta vienā no pirmajiem LTV talantu šoviem – “Ko tu proti?”. Toreiz sevi uz skatuves pirmo reizi pieteica tādas šodienas Latvijas šovbiznesa un kultūras zvaigznes kā dziedātāji Intars Busulis un Lauris Reiniks, aktieri Kaspars Znotiņš un Gundars Silakaktiņš un vairākas citas šobrīd atpazīstamas personības. Tomēr, atšķirībā no sava priekšgājēja, jaunajā šovā LTV vēlas uzrunāt cilvēkus visās vecuma grupās ar visdažādākajām prasmēm, hobijiem un talantiem, ko uz skatuves iespējams parādīt plašākai publikai.

“Dziedāt un dejot ir forši, bet “Ko tu proti, Latvija?” es visvairāk ceru ieraudzīt jancīgas prasmes, performances, kas plašākā sabiedrībā iepriekš nav redzētas,” cer Beta Beidz. “Varbūt ir kāds, kurš prot gleznot, izmantojot tikai ledusskapī atrodamos produktus. Vēl labāk, ja to prot darīt uz vienriteņa… Ar aizsietām acīm. Esmu gatava tikt pārsteigta,” pozitīvi noskaņota ir raidījuma vadītāja.

No 7. līdz 9. oktobrim portālā LSM.lv ikviens varēs piedalīties šova dalībnieku noteikšanā un nobalsot par savu favorītu. Tālāk izvirzītie dalībnieki piedalīsies atlases kārtā, kas LTV skatītāju vērtējumam tiks nodota oktobra beigās.

Piecos atlases raidījumos startēs kopumā 30 dalībnieki, katrā raidījumā seši. Talantus vērtēs žūrija, kas no atlases kārtām dalībai pusfinālā pa diviem dalībniekiem. Divos pusfinālos sacentīsies kopā 10 dalībnieki – katrā pusfinālā pa pieciem talantiem. No katra pusfināla žūrija noteiks divus finālistus. Finālā piedalīsies četri dalībnieki – sezonas labākie un interesantākie talanti, un uzvarētāju noteiks tikai un vienīgi skatītāju balsojums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti