«Dod pieci!» labdarības izsolē piedāvā iegūt Porziņģa NFT un Odumiņa gleznu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Sabiedrisko mediju labdarības maratona "Dod pieci!" ietvaros sākušās labdarības izsoles, kurās tiks piedāvātas unikālas lietas, kas pieder Latvijā un pasaulē zināmiem cilvēkiem, kā arī dažādi piedzīvojumi un notikumi. Labdarības izsolēs iegūtie līdzekļi tiks ziedoti šī gada "Dod pieci!" tēmai – atbalstam cilvēkiem ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem. Pagājušā gadā "Dod pieci!" labdarības izsolēs tika iegūti 19 998 eiro.

Kā katru gadu, izsoļu saraksts pastāvīgi tiek papildināts un dalībniekus sagaida arī dažādi pārsteigumi. Jau pirmajās labdarības izsoles dienās dalībnieki vairāksolīšanā var tikt pie dažādām ekskluzīvām lietām, tostarp, mākslinieka Mareka Odumiņa mākslas darbu, kas gleznots, turot otiņu mutē, un dizaineres Laimas Jurčas kolekcijas "Illuminated" tērpa.

Sporta līdzjutēji labdarības izsoļu rezultātā varēs iegūt iespēju ieskatīties Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības darba dienā un parakstītu formas kreklu, tāpat tiks izsolīts Latvijas futbola izlases vārtsarga Roberta Ozola parakstīts spēles krekls, kā arī Latvijas hokeja valstsvienības spēlētāja Ronalda Ķēniņa oriģinālā hokeja nūja ar autogrāfu. Vēl lielisks ieguvums būs Kristapa Porziņģa NFT jeb neaizvietojamais tokens ar sērijas numuru #433.

Ekstrēmāku izjūtu cienītājiem patiks lēciens ar gumiju kopā ar Pieci.lv ētera personību Karmenu Stepanovu. Bet tiem, kas gatavojas kādiem svētkiem, lielisks guvums būs korporatīvā ballīte kopā ar pasākumu organizatoriem "Event Mafia", Pieci.lv ētera personību un pasākumu vadītāju Lindu Samsonovu un grupu "Citi Zēni". Savukārt, gardēžus iepriecinās TV personības Madaras Biedriņas gatavotās vakariņas kādai ziedotāju kompānijai.

Labdarības maratona "Dod pieci!" aizsācējs un dīdžejs Toms Grēviņš saka: ""Dod pieci!" labdarības izsoles jau vairāku gadu garumā dod iespēju sabiedrībā zināmām organizācijām, sportistiem un mūziķiem atbalstīt "Dod pieci!", ko viņi labprāt arī dara, savukārt izsoles dalībniekiem iegūt unikālu Ziemassvētku dāvanu, vienlaikus parūpējoties par līdzcilvēkiem, kuri ikdienā sadzīvo ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem."

Pagājušā gadā labdarības maratona "Dod pieci!" izsolē vislielāko popularitāti guva Latvijas futbola izlases krekls un bumba, kas tika izsolīti par 1500 eiro lielu ziedojumu. Savukārt, otro un trešo vietu ar 1200 eiro lielu ziedojumu dalīja boksera Maira Brieža oficiālais cīņas krekls ar parakstu, kā arī Fonda "Viegli" un Ziedoņa muzeja īpašā glezna.

Izsoli rīko Ziedot.lv sadarbībā ar "Pērkam Kopā", tā pieejama labdarības maratona mājaslapā www.dodpieci.lv. Visi ieņēmumi no labdarības izsoles tiks novirzīti palīdzības sniegšanai cilvēkiem ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem.

Izsoles norise

Lai piedalītos izsolēs, jāreģistrējas "Dod pieci!" labdarības maratona izsoļu lapā izsole.dodpieci.lv, veicot vienreizēju ziedojumu 5 eiro vērtībā, kas automātiski nonāk Ziedot.lv rīcībā un tiek pieskaitīts "Dod pieci!" maratona ziedojumiem. Izvēloties konkrētu izsoli, ikviens var piedāvāt savu likmi ar minimālo augšupejošo soli 1eiro. Brīdī, kad piedāvātā likme tiek pārsolīta, tās iesniedzējs saņem e-pastu. Izsole noslēdzas mājaslapā norādītajā termiņā. Ja 5 minūtes pirms noteiktās izsoles termiņa beigām tiek piedāvāta jauna likme, izsole tiek pagarināta vēl par 5 minūtēm. Ja 24 stundu laikā pēc izsoles beigām izsolītais priekšmets vai pakalpojums netiek izpirkts, to var iegūt nākamās lielākās likmes solītājs. Vairāk par izsoles noteikumiem šeit: https://izsole.dodpieci.lv/noteikumi/.

Ziedo ar dziesmu jau šodien!

No 2. decembra atbilstoši maratona idejai – labs tiek atdarīts ar labu – ikviens var ziedot līdzekļus apmaiņā pret mīļākās dziesmas atskaņošanu Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā. "Dod pieci!" labdarības maratona laikā no 17. līdz 23. decembrim radio skanēs tikai par ziedojumiem izvēlētās dziesmas. Ziedojumus, sākot no 5 eiro, var veikt mājaslapā www.dodpieci.lv.

Tāpat no 2. decembra skaidras un bezskaidras naudas ziedojumi tiks pieņemti arī  "Circle K" degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā. Jau otro reizi labdarības maratona vēsturē tiek nodrošināta ziedošanas iespēja klātienē arī ārpus galvaspilsētas. 

No 17. līdz 23. decembrim skaidras un bezskaidras naudas ziedojumus būs iespējams veikt arī labdarības maratona stikla studijā Vecrīgā, Doma laukumā. Ziedojot klātienē, maratona organizatori lūdz ievērot drošības ierobežojumus un 2 metru distanci.

KONTEKSTS:

Sabiedrisko mediju labdarības maratons "Dod pieci!" šogad izcels vides pieejamības problemātiku cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, aicinot sabiedrību ieraudzīt to cilvēku ikdienu, kas saskārušies ar redzes, dzirdes un kustību traucējumiem.

Maratona laikā saziedotie līdzekļi caur Ziedot.lv tiks novirzīti līdzcilvēku atbalstam – pandusu un pacēlāju ierīkošanai, cilvēku dzīvesvietas labiekārtošanai, tehnisko palīglīdzekļu iegādei un citām vajadzībām, kas saistītas ar vides pieejamības uzlabošanu ārpus publiskās infrastruktūras. Šajā gadā sabiedriskie mediji uzsvērs ikvienas personas tiesības uz iespējami patstāvīgu dzīvi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti