Krustpunktā

Kā izvēlēties citu valstu nosaukumus. Vai arī Latvijā Gruziju dēvēsim par Sakartveliju?

Krustpunktā

Maksātnespējas process. Vai tas kļūs sāpīgāks?

Kultūras ministre Dace Melbārde: Laikmetīgās mākslas muzejs nebūs vēl vismaz 10 gadus

KM gatava risināt strīdu un tiesāties ar «Biļešu paradīzi» pēc Dziesmu svētkiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Nespējot atrisināt domstarpības ar “Biļešu paradīzi”, kurai tika uzticēta Dziesmu un deju svētku biļešu pārdošana, Kultūras ministrija gatava tiesāties ar uzņēmumu, taču domstarpību risināšanu turpinās pēc svētkiem.

Kultūras ministre Dace Melbārde (Nacionālā apvienība) intervijā Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” norādīja, ka ministrija lūgusi biļešu tirgotājam skaidrojumu par konstatētajiem pārkāpumiem Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecībā. “Biļešu paradīze” gan pārkāpumus neatzīst.

Sarunas ar tirgotāju aizvien turpinās, taču, ja tajās situācija netiks atrisināta, svētku rīkotāji gatavi tiesāties, noprotams no ministres sacītā. “Nu, eksistē neatkarīga tiesa, kas tad, izvērtējot to dokumentāciju, pateiktu – bija vai nebija tiesības papildu maksu uzlikt,” sacīja Melbārde.

Vienlaikus viņa norādīja, ka “Biļešu paradīze” aizvien ir Dziesmu un deju svētku rīkotāju sadarbības partneris attiecībā uz biļešu kontroles sistēmām. “Līdz ar to faktiski ir vienošanās, ka atgriešanās pie aktīvām sarunām par strīdiem notiks pēc Dziesmu un deju svētkiem,” atklāja ministre.

KONTEKSTS:

Šogad publiskā tirdzniecībā bija par 62% vairāk Dziesmu un deju svētku biļešu nekā iepriekšējos svētkos, tomēr pieprasījums pēc tām arī šoreiz vairāk nekā 10 reizes pārsniedza piedāvājumu, un vairumu biļešu izķēra jau 3.martā - pirmajā tirdzniecības dienā.  

Biļešu tīkotājiem nācies saskarties ar vairākām problēmām, biļešu tirgotājs „Biļešu paradīze” piedzīvoja  hakeru uzbrukumu, turklāt tirgotāji pieprasīja papildu maksu par biļešu iegādi internetā, kas rīkotāju ieskatā pārkāpj līgumu, un pašlaik notiek sarunas par komisijas maksas atmaksāšanu biļešu pircējiem.  Tikmēr sludinājumu portālos sākās biļešu pārdošana ar vairākkārtīgu uzcenojumu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti