Mājražotāju tirdziņš arī Lieldienās priecēs Čiekurkalna iedzīvotājus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Pēc veiksmīgi noritējušā tirdziņa Ziemassvētkos “Čiekurkalna krustcelēs” nolemts rīkot mājražotāju un amatnieku tirdziņus arī turpmāk, dibinot jaunas tradīcijas, pavēstīja Latvijas Mājražotāju un mazo ražotāju informācijas un atbalsta biedrība.

Lieldienās tirdziņa organizatori sola vēl vairāk tirgotāju, mājražotāju, amatnieku un saimniecību no visiem Latvijas novadiem. Paredzētas olu kaujas, to krāsošana, ripināšana, šūpošanās, radošās darbnīcas un trušu ciems bērniem, kā arī virkne vēl nebijušu pārsteigumu.

2014.gada 20.decembrī Rīgas apkaimē Čiekurkalnā pirmo reizi norisinājās labi apmeklēts mājražotāju un amatnieku Ziemassvētku tirdziņš. Vairāk nekā 30 tirgotāji savu produkciju izpārdeva dažās stundās. Pasākuma viesus priecēja bagātīga kultūras un izklaides programma, zirņu katls, rūķi, haskiju pajūgs un izzinoša ekskursija pa Čiekurkalnu.

Nākošais tirdziņš notiks Lieldienās, 5.aprīlī, no plkst. 10 līdz 17 Rīgā, Čiekurkalnā, Rusova ielā 17, laukumā iepretim "Ezerparka namiem", blakus Rusova, Gaujas un Ungura ielas krustojumam.

Pasākumu rīko Latvijas Mājražotāju un mazo ražotāju informācijas un atbalsta biedrība, sadarbībā ar "Ezerparka namiem" un Čiekurkalna Attīstības kustību. Biedrība plašāk zināma ar projektu "LatvijasMajrazotaji.lv", kas sākās pērn pavasarī kā informatīvs projekts sociālajos tīklos, bet nu ir attīstījies par organizāciju, kurā aktīvi darbojas vairāk nekā 70 mājražotāji, amatnieki, saimniecības un mazie ražotāji no visas Latvijas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti