Rīta Panorāma

"bet bet" sadarbosies ar Holivudā pazīstamo komponisti Lolitu Ritmani

Rīta Panorāma

"Nobeli" medicīnā piešķir par cilvēku receptoru izpēti

Krokodils iecērt zobus lidojošā dronā

Krokodils sakož un noslīcina lidojošu dronu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem un 8 mēnešiem.

Austrālijā neparasts liktenis piemeklējis kādu dronu, kurā krokodils iekodās un to parāva zem ūdens. Sacaurumoto dronu atrada krastā tikai pēc vairākām dienām.

Neparastais atgadījums notika brīdī, kad Austrālijas telekanāls "ABC" Austrālijas ziemeļu pilsētā Darvinā uzņēma dokumentālo filmu, lai atzīmētu 50. gadadienu kopš aizlieguma medīt krokodilus valsts Ziemeļu teritorijā.

Filmēšanas drona operators stāstīja, ka pacēlis bezpilota lidaparātu virs lagūnas, taču visi korokodili bijuši tramīgi. Izņemot vienu, kurš dronam ceļu negrieza, bet gluži pretēji – palika uz vietas un to cieši uzraudzīja. Operators nolēma pievērsties tieši šim krokodilam, cerot nofilmēt labus kadrus.

Telekanāla "ABC" operators  Deins Hērsts par negadījumu sacīja: "Nostādīju dronu virs krokodila.  Paskatījos uz lagūnu un redzēju krokodilu vertikāli izslejamies virs ūdens un pēc tam sadzirdēju sacērtamies viņa žokļus. Paskatījos uz drona kontrolieri – ekrāns melns, bez savienojuma. Padomāju – tas taču bija pavisam jauns drons, to būs grūti izskaidrot priekšniekam.”

Drons tika atrasts pēc pāris nedēļām lagūnas krastos – krietni sacaurumots. To vairs nav iespējams lietot, taču tas var kalpot kā lielisks suvenīrs.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti