Ķepa uz sirds

Ķepa uz sirds

Ķepa uz sirds

Ķepa uz sirds

Ķepa uz sirds

Adoptē arī suņus seniora vecumā - Deltas laimīgais stāsts

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 7 mēnešiem.

Astoņus gadus vecā Delta ir jaunpienācēja Silvijas Bērziņas ģimenē. Patversmes darbinieki vairs necerēja, ka izdosies suņukam atrast mājas. 

Nav daudz tādu, kuri vēlas adoptēt suni seniora vecumā. Vairums raugās pēc jaunākiem un spriganākiem četrkājainajiem draugiem. Turpretī Aivaram un Silvijai Deltas vecums nebija šķērslis. Viņi paši tikko bija zaudējuši savu mīluli Rainu un saprata, ka otram sunim Lotāram ir vajadzīga atbilstoša vecuma draudzene.

Pirms Deltas pārvešanas mājās Aivars un Silvija konsultējās ar speciālistiem, kā būtu pareizi jārīkojas, lai Lotārs jaunpienācēju pieņemtu.

Delta jaunajās mājās iedzīvojās ļoti ātri. Daudz grūtāk bija ar Lotāru. Saimnieki spriež, ka, visticamāk, suņuks iepriekšējā ģimenē ticis ietekmēts gan fiziski, gan morāli, jo, lai gan ir pagājuši vairāki gadi, viņš vēl aizvien baidās no katra nieka.

Pirms nedēļas  mājās tika pārvests vēl kāds bēdu brālis. Saimnieki kaķenīti nosaukuši par Pīku. Spriežot pēc astoņus gadus vecās kaķenītes veselības stāvokļa, uz ielas tā pavadījusi vairākus mēnešus. Ilgi viņa tur vairs nebūtu izturējusi.

Pirmās dienas bija kritiskas. Neviens nezināja, vai Pīka izdzīvos. Silvija stāsta, ka ar mīluļa zaudējumu nav iespējams iemācīties sadzīvot. Vēl aizvien viņai ļoti sāp Rainas aiziešana.

Delta, Lotārs un nu jau arī Pīka Aivaram un Silvijai ir bērnu vietā. Viņi nevar iedomāties dzīvi bez mīluļiem. Māja tad šķistu pavisam tukša. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti