Ogres novada pašvaldība jau trešo gadu nepiedalīsies Lielajā talkā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 1 mēneša.

Ogres novada pašvaldība jau trešo gadu nepiedalīsies Lielajā talkā, taču stādīs kokus, aģentūru LETA informēja pašvaldības preses sekretāre Baiba Trumekalne.

Viņa uzsver, ka Ogres novada pašvaldība iestājas par sakoptu vidi, tomēr uzskata, ka vides sakopšanai un atkritumu vākšanai nav jārīko publiskas talkas.

Katram grāvim, meža nogabalam, laukam, upes un ezera krastam, katrai pļavai vai kādai citai teritorijai ir saimnieks, un viņa pienākums ir gādāt par attiecīgās teritorijas regulāru sakopšanu, skaidro pašvaldība.

Lielās talkas mājaslapā norādīts, ka šī pasākuma moto ir "Zaļa Latvija = Zaļa pasaule". Ogres novada pašvaldība, piekrītot šim moto, arī šogad savu novadu – daļu Latvijas un nelielu daļiņu pasaules – padarīs zaļāku, stādot kokus.

"Meža dienu" laikā ir plānots atjaunot mežaudzi 14 hektāru platībā Rembates un Tomes pagastu teritorijā.

Trumekalne informē, ka Ogres Zilo kalnu "Meža dienās 2023" Ogres novada pašvaldības un Ogres novada pašvaldības aģentūras "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūra" 22. aprīlī rīkos izglītojošu pasākumu "Mežs veselībai".

Lielā talka šogad notiks 22. aprīlī, Starptautiskajā Zemes dienā, un dalību talkā apstiprinājušas 42 Latvijas pašvaldības.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti