Zinātnes centrs «AHHAA» viesosies piecās Latvijas pilsētās

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Zinātnes centrs "AHHAA" sāk savu ceļojumu pa Latviju, tūre “Zinātne uz riteņiem” no 24. aprīļa līdz 4.maijam ar dažādiem eksponātiem, eksperimentiem un darbnīcām pieturēs Jelgavā, Rēzeknē, Daugavpilī, Valmierā un izklaides parkā “Avārijas brigāde”.

“Zinātne uz riteņiem” Latvijā viesojas jau septīto reizi ar mērķi aizraujošā un rotaļīgā veidā apmeklētājus iepazīstināt ar zinātni.

Būs iespēja aplūkot 10 eksponātus, piedalīties piecu veidu darbnīcās un redzēt divus dažādus zinātnes teātrus, kā arī satriecošo saules teleskopu.

“Katrs varēs atrast sev ko interesantu,” ar prieku stāsta tūres organizatore Saile Megi. “Ja jums patīk klausīties mūziku - ielūdzu jūs uz zinātnes teātri par akustiku. Ja interesējaties, kā strādā cilvēka ķermenis - nāciet un izpētiet īstu sirdi! Esi zinātkārs un vēlies izzināt elektrību? Tad tev noteikti ir jāredz mūsu līdzpaņemtās kāpnes!”

Tāpat tūre “Zinātne uz riteņiem” zinātkāros draugus iepazīstinās ar jaunumiem "AHHAA" centra ēkā. Šī gada tūre ir veltīta jūras briesmoņiem. “Tajā pašā laikā, kad mēs viesosimies tūrē Latvijā, Zinātnes centru "AHHAA" Tartu piepildīs jauni un milzīgi jūras briesmoņi,” informē  Megi. “Diemžēl nevaram tos paņemt līdzi tūrē, jo tad nekam citam nepietiktu vietas. Bet jums būs iespēja izpētīt citas lietas un uzzināt - kas ir “briesmoņi”, kuri ir peldējuši jūrā pirms miljoniem gadu.”

"AHHAA" tūre “Zinātne uz riteņiem” 24.aprīlī piestās Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, Jelgavā, 28.aprīlī - Rēzeknes pilsētas Kultūras namā, 29.aprīlī - Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa”, 1.maijā - koncertzālē “Valmiera” un 4.maijā - izklaides parkā “Avārijas brigāde” Lēdmanē.

“Zinātnes uz riteņiem” programma ir bez maksas ikvienam interesentam.

Detalizētāku informāciju par pasākumu vae meklēt zinātnes centra "AHHAA" mājaslapā www.ahhaa.ee/lv. Aktivitātes tiks nodrošinātas latviešu, krievu un angļu valodā (tas ir atkarīgs no "AHHAA" darbinieka, kas vadīs konkrēto aktivitāti).

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti