VIDEO: Labdarības pasākums «Citā spektrā» – atbalsts bērniem ar autismu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Kopš 2018. gada Bērnu slimnīcas fonds (BSF) sniedz atbalstu bērniem ar autiskā spektra traucējumiem (AST), apmaksājot ABA (Applied Behavior Annalise) terapijas un logopēda nodarbības, kā arī apmaksājot AST diagnostiku. Katru nedēļu fonds saņem arvien jaunus atbalsta lūgumus no vecākiem, kuru ģimenē aug bērni ar AST. Diemžēl, līdzekļu atbalstam ABA terapijām un logopēda nodarbībām regulāri un akūti trūkst, līdzekļu vākšanai tiek rīkots tiešsaistes labdarības pasākums.

Lai palīdzētu bērniem ar AST, kultūras koledžas trešā kursa studente Arta Briede rīko tiešsaistes labdarības pasākumu sadarbībā ar BSF, kas norisināsies dienu pirms Ceturtās adventes, 19. decembrī, plkst. 18.00 BSF ''Facebook'' lapā.

Pasākums būs izklaidējoši informatīvs, kur dažādi Latvijas mūziķi mājas atmosfērā izpildīs savas oriģināldziesmas, ar iemīļotu aktieru palīdzību pie skatītājiem nonāks stāsti no ģimeņu ikdienas, kurās aug bērni ar AST, kā arī Zane Kronberga no Autisma centra iepazīstinās tuvāk ar AST diagnozi un ABA terapiju.

Pasākuma mērķis ir lūgt cilvēkiem ziedot, lai varētu atmaksāt ABA terapiju, kā arī veicināt sabiedrības izpratni par diagnozi.

Lai bērns varētu regulāri apmeklēt ABA terapijas nodarbības (vismaz divas reizes nedēļā) – tie ir ģimenei papildu izdevumi – 2500 eiro gadā. Bieži vien tās nav vienīgās izmaksas, kuras gulst uz ģimenes pleciem, un bieži vien ģimenei nav šādu līdzekļu, lai varētu attīstīt sava bērna potenciālu, lai bērns varētu maksimāli labāk iekļauties sabiedrībā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti