VIDEO: Bērna seksuālā attīstība. Ko par to domā vecāki un paši bērni

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Bērnu mentālās veselības nedēļā "Runā ar mani" būs saruna ar Latvijas Ģimenes plānošanas un seksuālās veselības asociācijas "Papardes zieds" valdes priekšsēdētāju Ivetu Ķelli par bērnu seksuālo attīstību.

"Ko vecāki domā par bērnu seksuālo attīstību un ko domā paši bērni?" – Valdis Melderis sarunā ar Latvijas Ģimenes plānošanas un seksuālās veselības asociācijas "Papardes zieds" valdes priekšsēdētāju Ivetu Ķelli uzdos jautājumus par to, kā mēs varam palīdzēt bērniem pieaugt, kā mēs varam mēģināt bērniem būt bērniem. Vai varam, vai spējam, vai mums ir zināšanas būt blakus un atbalstīt bērnu šajā pusaudžu laikā?

No 6. līdz 12. martam norisināsies bērnu mentālās veselības nedēļa "Runā ar mani", kuras mērķis ir izglītot vecākus un atbalsta personas par bērnu mentālo veselību, kā arī informēt par resursiem, kur rast palīdzību Latvijā.

"Runā ar mani" organizē biedrība "Debesmanna", visi notikumi ir bez maksas un norit attālināti "Debesmannas"  feisbuka un instagrama lapu tiešraidēs.

Tiešraides būs pieejamas arī LSM.LV un Bērnistabas "Facebook" lapā.

Šī gada bērnu mentālās nedēļas ietvaros ir lielisks jaunums – visas nedēļas garumā būs iespēja sekot līdzi @mazie.lasitaji instagrama kontam, kura saturu veido Laura Jambuševa. Viņa iepazīstinās ar dažādām grāmatām, kas domātas bērniem un jauniešiem par mentālo veselību un emocionālo labsajūtu. Jambuševa ir ģimenes un bērna tiesību asociētā pētniece organizācijā "Baltic Human Rights Society", kā arī Saeimas Juridiskā biroja juridiskā padomniece.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti