Tēva dienu Rīgā svinēs ar festivālu, gājienu un koncertiem visu vecumu apmeklētājiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 9 mēnešiem.

Tēva dienas festivāls un gājiens, koncerti, atrakcijas, sporta spēles, tirdziņi – Rīgā ar plašu programmu 11. septembrī atzīmēs Tēva dienu.

Tēva dienas festivāls un gājiens

Tēva diena Rīgā
Tēva diena Rīgā

Šogad Tēva dienas festivāls un gājiens notiks svētdien, 11. septembrī, un tas veltīts tētiem Latvijā un Ukrainā. Gājiens, kā ierasts, no plkst. 12.00 norisināsies pa Brīvības ielu (sākums pie Brīvības pieminekļa) un noslēgsies Vērmanes dārzā, kur festivāla gaisotnē dienas garumā gaidāma plaša aktivitāšu un kultūras programma ģimenēm ar bērniem. Ieeja bez maksas.

Tēva dienas festivālu un gājienu jau devīto gadu rīko vecāku organizācija "Mammamuntetiem.lv", un pasākums pēdējos gados piesaistījis vairāk nekā 10 000 apmeklētāju plašu auditoriju.

Gājienā un festivālā aicina piedalīties arī Ukrainas kara bēgļus, lai kopīgi godinātu tur palikušos tēvus, kuri cīnās par mūsu visu brīvību. Tāpat, kā jau katru gadu, pirms festivāla rīkos Tēvu sapulci, kas šogad norisināsies 7. septembrī plkst. 14.00, sapulci var vērot tiešsaistē mammamuntetiem.lv portālā.

Kā ierasts, pēc Tēva dienas gājiena Vērmanes dārzā uz lielās skatuves būs skaista programma – viens no tās vadītājiem būs Māris Grigalis kopā ar saviem bērniem. Uzstāsies dažādi mūziķi – KATO, Miks Dukurs, mūziķi Nils Īle un Maija Sējāne-Īle un citi, kā arī gaidāmas "Tutas lietas" – ciemos būs ukraiņu Tuta.

Parka teritorijā kā lieli, tā mazi varēs bez maksas iesaistīties visdažādākajās atrakcijās, piemēram, rūpējoties, lai pasākumā būtu ērti pašiem mazākajiem, darbosies rotaļu zona mazuļiem un pārtīšanas istaba, savukārt ģimenes pusaudžiem patiks tādas atrakcijas kā brīvais kritiens un 360 grādu šūpoles. Tēva dienas festivāla dalībnieki bieži vien ierodas kopā ar vecvecākiem, tāpēc festivāla programma veidota tā, lai būtu interesanti arī ģimenes vecākajai paaudzei. Darbosies arī tētiem domātu dāvanu darbnīcas un "Street food" pilsētiņa.

Tēvu diena ar grupu "Menuets" Tallinas ielas kvartālā

 


11. septembrī Tallinas ielas kvartāls ikvienu ielūdz uz Tēvu dienas svinībām! Visā kvartāla teritorijā notiks tirdziņš, galda sporta spēļu turnīri, jautras aktivitātes bērniem ar animatoru, kā arī grupas "Menuets" koncerts.

12.00–18.00 norisināsies Latvijas ražotāju tirdziņš. Katram būs iespēja iegādāties dāvanu tēvam vai vectēvam, jo plašajā piedāvājuma klāstā sevišķs uzsvars būs likts uz vīriešiem aktuālo.

12.00–17.00 notiks sporta galda spēļu turnīri, un jebkurš varēs jautri pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem. Spēles un turnīrus nodrošinās uzņēmums "HiPotential", savukārt par balvām parūpēsies "Gardu Muti" limonādes.

Svētki noslēgsies ar grupas "Menuets" koncertu, kas plkst. 18.00–19.30 notiks uz Tallinas ielas kvartāla lielās āra skatuves. "Menueta" dziesmas Latvijā ir aktuālas kā jauniem, tā veciem, (piemēram, "Dziesma, ar ko tu sācies?", "Alvas zaldātiņi", "Viņi dejoja vienu vasaru" u.c.), tomēr sevišķi populāra rokgrupa ir starp tiem, kas uzauguši 70., 80. un 90. gados un ir piedzīvojuši dziesmoto revolūciju. Tieši šī paaudze veido lielu daļu tēvu, kuriem par godu notiek svinības.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti