Spēles, gardumi, leļļu teātra izrāde - ģimenes aicina uz Tēvu dienas Svētdieni

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 10 mēnešiem.

Septembrī ir īpaša diena par godu tēviem, ko kultūrvieta ''Hanzas perons'' piedāvā pavadīt visai ģimenei kopā. 11. septembrī no 11.00 līdz 18.00 Tēvu dienas Svētdienis vērs durvis vaļā visiem apmeklētājiem. Apmeklētāji varēs piedalīties radošajās darbnīcās, spēlēt galda spēles, piedalīties sacensībās, mieloties ar gardumiem, skatīties leļļu teātra izrādi.

''Hanzas perons'' atsāk Svētdieni – dienu, kurā bezrūpīgi izklaidēties, atpūsties, ļauties dažādām darbnīcām, nodarbībām, atklāt jaunas galda spēles, baudīt izrādes, iegūt jaunas zināšanas, satikt draugus un uzzināt par jaunumiem bērnu rotaļlietās un dizaina precēs.

Pasākumā bez maksas darbnīcās varēs darboties visa ģimene kopā, apgūt jaunas prasmes, izveidot skaistas dāvanas tētiem un mieloties ar street food gardumiem. Grafiti mākslu varēs apgūt kopā ar mākslinieku Daini Rudeni. Būs Latvijas Dabas muzeja aktivitātes, vēl neredzētas galda spēles, sacensību atrakcija. Zināšanas varēs iegūt, darbojoties zinātnes centru darbnīcās, uzzināt par drošu internetu un kādai jābūt bērniem drošai mājai. Un, protams, frī kartupeļi un cukurvate visu dienu.

Tēvu dienas Svētdienī būs Liepājas leļļu teātra izrāde “Ežumilla”. Izrāde būs skatāma divas reizes – plkst. 12.00 un 14.00.

Izrāde stāsta par Mežlaumiņu – mazliet mežonīgu radību, kurai uz galvas ir žuburi, bet sirdī – drosme, kas robežojas ar nekaunību. Kādu dienu viņa negaidīti ierodas Baigajā biezoknī – vienkārši nokrīt no debesīm tējkannā, kas pārvietojas pa gaisu, iekarināta balonā. Ezis, vāverīte, pūce, susurs, lācis un citi Baigā biezokņa iemītnieki iesākumā nezina, kā tikt galā ar nevaldāmo Mežlaumiņu, tomēr galu galā viņi kļūst par labiem draugiem.

Uz izrādi jāiegādājas biļete, viss pārējais gan ir bez maksas. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti