Sapuriniet savu māju! Atrodiet reti izmantotas lietas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem un 10 mēnešiem.

Mūsdienās lietu pārdevēji ir lieliski iemācījušies savu amatu, tāpēc mājā bieži ir lietas, kuras nopirktas tāpēc, ka šķita ļoti noderīgas, bet realitātē tās noputējušas stāv kādā plauktā, skapī vai kaktā.

Rīkojiet mājas sapurināšanas dienu!

Nepieciešams: Dažādas mājās atrodamas lietas, piederumi, mehānismi, kurus izmanto reti vai tos neizmanto nemaz, kaste, audums.

Norise: Spēles sākumā centieties atrast reti izmantotas lietas vai tādas, par kuru pielietojumu jums nav ne jausmas.

Visas lietas salieciet lielā kastē, apklājiet kasti ar audumu. Spēlētāji pa vienam iet pie kastes, neskatoties paņem vienu lietu un cenšas stāstīt, kādam mērķim tā domāta un, ko vēl ar šo lietu varētu darīt. Stāstījuma beigās tas spēles dalībnieks, kurš zina, kam šī lieta patiesībā domāta, pastāsta to visiem.

Šai spēlei ir vairāki ieguvumi – sapurināsiet savu māju, varēsiet uztaisīt revīziju un nelietotās mantas atdot kādam, kuram tās nepieciešamas, mācīties apdomīgāk veikt pirkumus.

Kur meklēt nevajadzīgas lietas? Ieskatieties virtuvē – ķiršu kauliņu izņēmējs, salātlapu žāvētājs, sīpolu smalcinātājs... Lieliska vieta ir vannas istaba. Vēl varat ieskatīties grāmatu plauktos, tur arī var atrast grāmatas, kuras neviens ģimenē nav lasījis un diez vai to darīs.

Visiem būtu noderīgi un ierosinoši, ja nevajadzīgo lietu sarakstu jūs komentāros papildinātu!

Jā, kurš tad uzvar šajā spēlē – protams, tas, kurš vislabāk prata atrast jaunu pielietojumu kādai pavisam aizmirstai lietai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti