Rīta Panorāma

Skype intervija ar Edgaru Lapiņu

Rīta Panorāma

Panāk kompromisu par ES daudzgadu budžetu

Skype intervija ar Ilzi Paleju

Sākta labdarības akcija «Dāvini ziedojot!» zīdaiņu vecāku emocionālam un informatīvam atbalstam

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Lai palīdzētu zīdaiņu vecākiem ar emocionālu un informatīvu atbalstu, decembrī tiek īstenota ikgadējā labdarības akcija “Dāvini ziedojot!”.

Sākta ikgadējā akcija “Dāvini ziedojot!”, ziedojumi tiks novirzīti Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas programmas "Piedzimstot bērniņam" finansēšanai, palīdzot vecākiem, kuriem piedzimis mazulis, skaidro Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

Ilze Paleja  skaidro, ka jaunie vecāki dažreiz jūtas apjukuši, viņiem ir “daudz jautājumu par bērnu aprūpi un to, kā palīdzēt mammai.” Atbalstu jaunajām mammām sniedz speciālisti apmācīti speciālisti – pirmās emocionālās palīdz mammas (PEP mammas). Pandēmijas laikā palīdzību nodrošina attālināti.

Akcija "Dāvini ziedojot!" norisinās no 1. līdz 24. decembrim. Sākot ar 10. decembri, ziedot būs iespējams klātienē "Alfa" pirmajā stāvā (no pulksten 12.00 līdz 20.00), bet pārējā laikā ziedot iespējams digitālā veidā vietnē Sosbernuciemati.lv. Ja ziedojums ir 10 eiro un vairāk, akcijas stendā "Alfa" varēs saņemt dāvanu – eglīšu rotājumu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti