Kultūras ziņas

Skatuves anarhisti "The Tiger Lillies"

Kultūras ziņas

LTV jauns raidījums "Literatūre"

Rīgas cirkā jauna izrāde bērniem – "Perturbons"

Rīgas cirkā iestudēta jauna izrāde bērniem – «Perturbons»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem un 3 mēnešiem.

Rīgas cirks ir ieguvis jaunu elpu, kopš tajā darbojas teātra trupa “Kvadrifrons”. Šonedēļ “Kvadrifrona” aktieri sola iepriecināt tieši mazos skatītājus, piedāvājot viņiem jaunu izrādi – detektīvu ar mīklainu nosaukumu “Perturbons”. 

Jau kādu laiku Rīgas cirka zirgu staļļos ir iekārtojusies teātra trupa “Kvadrifrons” un tagad vienā no telpām uzradies arī Perturbona perēkļa pūznis, kas  nu ir aprijis vienu no “Kvadrifrona” aktieriem… Lai atjaunotu kārtību, palīgā tiek aicināti bērni. 

“Perturbons, tā principā ir tāda cita pasaule, kurā viss notiek tieši tāpat, kā pie mums, tikai pilnīgi otrādi,” skaidro režisore Paula Pļavniece. “ “Kvadrifrons” saprot, ka viņi paši nevar tikt galā un ka viņiem vajag palīgus, un tad ir atnākuši bērni un viņi tad arī būs tie lielie palīdzētāji, kas varēs palīdzēt atrisināt šo situāciju.”

Izrādes teksta autori, piepalīdzot dzejniecei Inesei Zanderei, ir paši “Kvadrifrona” aktieri – Klāvs Mellis un Ance Strazda. 

“Mēs diezgan daudz ņēmām motīvus no jau esošiem darbiem, jau esošām filmām, mums gribējās panākt tādu drusciņ 80. gadu fantastikas filmu atmosfēru, bet reizē mēs skatījāmies arī visādus “Ghost Buster”, Skubijus Dū un tamlīdzīgi, un man liekas, ka tas, kas mums te beigās ir sanācis, arī ir tāds zināmā mērā “mašaps” no kaut kā, kas reāli ir eksistējošs,” uzskata Klāvs Mellis. 

“Perturbona” pirmizrāde notiks jau sestdien, 26. janvārī. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti