«Kino Bize» tiešsaistes bērnu rītā piedāvā animācijas filmu un radošo darbnīcu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Šī gada pirmais kinoteātra "Kino Bize" organizētais Bērnu rīts norisināsies tiešsaistē. Skatītājiem būs iespēja redzēt animācijas filmu “Divi pīlēni un zostēviņš”, kā arī piedalīties radošajā darbnīcā izmantojot materiālus, kas tiks nosūtīti uz katra mājām, paziņojumā presei informēja pasākuma organizētāji.

Kinoteātra "Kino Bize" iemīļotie Bērnu rīti jau kādu laiku notiek tiešsaistē un ir ieguvuši lielu piekrišanu, pateicoties tam, ka pasākumam iespējams pievienoties, atrodoties jebkurā vietā Latvijā, kā arī laikā pēc katras ģimenes izvēles. Šoreiz no piektdienas līdz svētdienai (08.–10.01.) tiešsaistē būs iespējams redzēt komisko animācijas filmu “Divi pīlēni un zostēviņš”.

Savukārt pēc filmas noskatīšanās pasākuma dalībnieki ir aicināti piedalīties radošajā darbnīcā, lai izmantojot materiālus, kas nosūtīti uz katra mājām un vadoties pēc darbnīcas vadītājas norādēm, izveidotu magnētus ar filmā redzētajiem tēliem.Reiz zostēviņš Pengam nelaimējas – viņš lidojumā tiek savainots. Jau nākamajā pavasarī gaidāmas pārmaiņas. Tajā pašā laikā divi burvīgi jautri pīlēni noklīst no bara. Ja neviens negādās par putnēniem, viņi ies bojā. Pengs pamana pīlēnus, un tagad viņam jāriskē – jāuzņemas atbildība par abiem pārdrošniekiem. Savādajai trijotnei jāsaliedējas un jākļūst par īstu ģimeni, lai ilgais un bīstamais ceļojums beigtos tā galamērķī dienvidos.

Filma tiks izrādīta latviešu valodā.

Lai iegādātos biļeti uz filmas seansu tiešsaistē un vienotos par radošās darbnīcas materiālu saņemšanu uz savām mājām, rakstīt uz [email protected]. Pieteikties iespējams līdz 6. janvārim, trešdienai!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti