Kultūras rondo

Tatjanas Krivenkovas jaunā izstāde veltīta krāsu pasaules meistariem

Kultūras rondo

"Sapņotāji” Dailes teātrī - romance divās daļās

Izdevniecība "Liels un mazs" aicina uz lasījumiem nedēļas nogalē

Izdevniecība «Liels un mazs» aicina uz lasījumiem nedēļas nogalē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem un 5 mēnešiem.

Izdevniecība "Liels un mazs" ielūdz visus uz bērnu grāmatu lasījumiem "Šķūnis ar bīstamiem tīģeriem" Kalnciema kvartāla Brūnajā mājā 15. decembrī pulksten 11.30. Par Latvijas un Eiropas literatūru izdevniecības "Liels un mazs" jaunāko grāmatu lasījumos, kas norisināsies nedēļas nogalē, Kultūras Rondo studijā pārrunājam ar dzejnieku Kārli Vērdiņu, mākslinieku Juri Petraškeviču, kurš arī pats pierakstījis mazu stāstiņu par bailēm, un izdevēju Alīsi Nīgali.

Alīse Nīgale stāsta, ka “Liels un mazs” ne tikai izdod grāmatas bet arī svin savu grāmatu svētkus jau kopš darbības pirmsākumiem, rīko lasījumus vai darbnīcas. Turklāt šonedēļ ir izdevniecības jubilejas nedēļa, “Liels un mazs” paliek 14 gadi.

Tā kā izdevniecība ir paaugusies un izdod vairāk grāmatu, tad šogad nav izdevies sarīkot katrai svētkus, tāpēc pasākumā Kalnciema kvartālā lasīs priekšā deviņas grāmatas.

Sestdienas pasākumā īpašā programmā fragmentus no grāmatām lasīs "Kvadrifrona" aktieri Klāvs Mellis un Ance Strazda, bet grāmatu autori sniegs autogrāfus. Pēc lasījumiem noritēs radošās darbnīcas, kur bērni kopā ar ilustratoriem veidos tematiskus eglītes rotājumus.

Izskanēs fragmenti no grāmatām "Loranga", "Lielā grāmata par Madaru", "Oskars un lietas", "Briesmonītis teica NĒ", "Pikucīšu piedzīvojumi", "Dilles tante", "Ērika un bailes", "Pasaka par bruņinieku, kuram sāpēja zobi" un "Trīs nāves Mārtiņdienā. Pārupes spoku stāsti. 2. grāmata".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti