Ieskaties «Latvijas skolas somas» darbnīcās un atklāšanas koncertā

"Arēnā Rīga" norisinājās vērienīgs pasākums, veltīts Latvijas valsts simtgades iniciatīvas “Latvijas skolas soma” atklāšanai. Atklāšanas pasākumu noslēdza koncerts “100 Latvijas stāsti 100 minūtēs”, kurā uzstājās Raimonds Pauls, Justs, ''Dagamba'', Edavārdi un daudzi citi mūziķi.

Iniciatīva “Latvijas skolas soma” ir ļoti nozīmīga valsts simtgades programmas daļa. Tās mērķis ir katram Latvijas skolēnam nodrošināt iespēju iepazīt un pašam pieredzēt Latvijas dabas un kultūras vērtības, iepazīt zinātnes sasniegumus un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

Iniciatīvas atklāšanas pasākumā 6000 skolēni no visas Latvijas, no ikviena Latvijas novada, piedalījās interaktīvās darbnīcās un varēja vērot koncertu “100 Latvijas stāsti 100 minūtēs”.

Piedaloties atpazīstamiem māksliniekiem, tika apspēlēta Latvijas vēsture, kultūra, tradīcijas un vērtības šodienas skatījumā, nepieciešamība ikvienam nepārtraukti attīstīties un augt, veidojot nākotnes Latviju.

Koncertā uzstājās Rūta Dūduma, The Ludvig, Laima Jansone un DJ Monsta, grupa “DaGamba”, Matīss Čudars, Edavārdi, Justs, grupa “Auļi”, soprāns Līga Gita Zīriņa, simfoniskais orķestris „DD” diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā, dejotāji un citi mākslinieki. Latviešu autoru skaņdarbos atspoguļojāss Latvijas mūzikas attīstība cauri laikiem, tautas mūzikas saspēle ar šodienas muzikālajām iespējām.

1 komentārs
Anonīms lietotājs 22483
Tajā pašā laikā aparatūra, ar ko izmeklēt jaundzimušos, tiek ziedota un dāvināta, bet puslīdz normālām mēbelēm, lai priekšlaikus dzimušo bērnu vecāki varētu komfortabli pavadīt laiku ar viņiem kopā slimnīcā, tiek lūgti ziedojumi. Šis ir kārtējais liekulīgais 100gades projekts, kurā Kultūras ministrijas bezkaunīgi izrautais un citām nozarēm atrautais finansējums tiks notrallināts pašdarbnieciskās muļķībās, piesedzoties ar 100gades un jauniešu publikas vīģes lapu. Sakārtojiet izglītības sistēmu, lai tā ir kā normālā Eiropas valstī, lai tajā ir arī veselības mācība un seksuālā audzināšana. Neizliecieties, ka pirmais sekss ir 18. dzimšanas dienas vakarā. Sakārtojiet jautājumu par kontracepcijas pieejamību nepilngadīgajiem, kuriem tam pašiem naudas nav, vecāki nedod. Koncerteļi no kaut kāda mistiska 100gades projekta galīgi nav prioritāte ne valstij, ne pašiem jauniešiem un bērniem. Tā ir līdzekļu izšķērdēšana. No valsts budžeta dabūjām kumosu, tagad to kaut kā jānožļembā.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti