Rīta Panorāma

Šodien sāks tirgot biļetes uz hokeju

Rīta Panorāma

Kļūda sakaru sistēmā aptur vilcienu kustību Nīderlandē

Telefonintervija ar Rigondu Bērziņu par pastaigu taku "Arī tā ir mana Imanta"

Ģimenes ar bērniem aicina apmeklēt pastaigu taku – spēli «Arī tā ir mana Imanta»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

1. jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, kultūras centrs “Imanta” dāvina iespēju bērniem un vecākiem pavadīt laiku kopā aizraujošā un izglītojošā aktivitātē — doties pastaigu takā “Arī tā ir mana Imanta” un piedalīties spēlē, raidījumā “Rīta panorāma” pauda Anniņmuižas apkaimes un radošās iniciatīvas biedrības "Riga Annenhof" vadītāja, pastaigu takas – spēles “Arī tā ir mana Imanta” radītāja Rigonda Bērziņa.

Pastaigu taka veidota, lai pievērstu uzmanību Imantas dažādajiem objektiem, vietām un vēsturiskiem notikumiem, kas tur risinājušies, ideju raksturo Bērziņa.

Īpaši pastaigu takai tapusi koša apkaimes karte, kurā ir atzīmētas vietas, kur ir atradušies vai atrodas dažādi interesanti objekti, kas saistās ar apkaimes kultūrvēsturi. Kartes otrā pusē atrodami uzdevumi, kas jāatrisina, nonākot konkrētajā vietā. Atbildes ir jāmeklē objekta apkārtnē, jābūt vērīgam un uzmanīgam. Katra vieta kartē papildināta arī ar QR kodu un īso saiti – atverot to savā viedierīcē, iespējams uzzināt interesantu stāstu par vietas vēsturi un apskatīt senākus foto.

Atbildes varēs ērti pierakstīt tam paredzētajā vietā uz kartes un līdz 20. jūnija plkst. 23.59 tās iespējams iesūtīt uz e-pastu [email protected], lai piedalītos pārsteiguma balvu izlozē. Balvas sarūpējis Kultūras un atpūtas centrs “Imanta” un Rīgas Centrālās bibliotēkas Imantas filiālbibliotēka. Izloze notiks 21. jūnijā. Ar balvu ieguvējiem organizatori sazināsies individuāli.

Pastaigu takas kartes bez maksas iespējams saņemt no 1. jūnija pie Kultūras un atpūtas centra “Imanta” dežurējošā personāla, katru dienu no plkst. 10.00 līdz 20.00. Tāpat kartes būs pieejamas Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkā “Kurzeme” un Imantas filiālbibliotēkā, kā arī Imantas tirgus informācijas stendā, Kurzemes prospektā 3, to darba laikā.

Pastaigu taka – spēle “Arī tā ir mana Imanta” tapusi sadarbībā ar Anniņmuižas apkaimes un radošās iniciatīvas biedrību “Riga Annenhof”. Projektu īsteno Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras un atpūtas centrs “Imanta”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti