Ģimenēm piedāvā dabas izzināšanu - «Ekspedīcija Meža ekspozīcijā» Jaunmoku pilī

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 11 mēnešiem.

Vecākus un bērnus aicina uz Ģimeņu dienu Jaunmoku pilī. Tās ietvaros varēs piedalīties izzinoši praktiskās aktivitātēs Meža muzejā programmā “Ekspedīcija Meža ekspozīcijā”, kavēties sarunās Tējas salonā un izveidot rakstu simbolu Zīmes centrā, paziņojumā presei informēja muzeja pārstāvji.

Ģimeņu diena notiks 12. jūlijā no pulksten 10.00 līdz 16.00.

Kad jūlijā pils apkārtni grezno liepu un rožu ziedu skaistums un gaisā virmo to aromāts, ir vispiemērotākais laiks, lai viesotos Jaunmokās un sajustu vietas unikālo un neaizmirstamo burvību.

Vasara allaž ir bijis iecienīts atpūtas un atvaļinājumu laiks. Sarunu laikā programma “Angļu tējas pēcpusdiena”, malkojot tasi tējas un iepazīstot tās dzeršanas tradīcijas, vedinās noskaidrot un izzināt, kādas ir bijušas 20. gs. sākuma vasaras atpūtas tendences un vai ir kādas līdzības ar mūsdienām.

Mazie pils apmeklētāji varēs iepazīt liepas un citus kokus, pildot dažādus uzdevumus un pielietojot praktiskus paņēmienus no jaunās muzeja izglītojošās programmas “Ekspedīcija Meža ekspozīcijā”.

Zīmes centrā apmeklētājus gaidīs zīmju pazinēja Liene Bedrīte. Viņas vadībā varēs izveidot savu vai ģimenes kopīgo unikālo rakstu zīmi un saņemt tās skaidrojumu. Sīkāka informācija www.jaunmokupils.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti