Festivāls «Latvju bērni danci veda» Cēsīs pulcēs 5400 mazo dejotāju

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Cēsīs 27.maijā notiks tradicionālais bērnu tautas deju festivāls “Latvju bērni danci veda”, tajā sadancos ap 5400 mazo dejotāju no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām.

Katru gadu festivāls kā nozīmīgs Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku starpsvētku pasākums notiek kādā no Latvijas pilsētām. Tā mērķis ir iesaistīt bērnus un jauniešus Dziesmu un deju svētku procesā un tradīcijas saglabāšanā, veicinot un popularizējot deju kolektīvu radošās aktivitātes, kā arī sniegt iespējas festivāla dalībniekiem iepazīties ar Latvijas pilsētu un novadu bagāto un daudzveidīgo kultūrvēsturisko vidi.

Festivāla laikā notiks ielu koncerti Maija parkā, pie grāmatnīcas “Zvaigzne” un skvērā pie Cēsu koncertzāles. Plkst.14.00 paredzēts dienas lielkoncerts Maija parka pergolā.

Festivāla tradīcija ir dalībnieku krāšņais gājiens no Vienības laukuma līdz Cēsu Pils parka estrādei, kur plkst.17.00 sāksies festivāla kulminācijas sarīkojums - lielkoncerts ar skaistu novadu deju programmu.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Festivālu "Latvju bērni danci veda" organizē Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību un Amatas novada pašvaldību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti