Dienas ziņas

Bolīvijas vāveru pērtiķi mērkaķojas ap Ziemassvētku eglīti

Dienas ziņas

Labdarības maratons "Dod pieci"

Centrs "Poga" saņem Ziemassvētku dāvanu

Centrs «Poga» saņem dāvinājumu – inovatīvu rehabilitācijas sistēmu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Latvijas Radio labdarības maratona "Dod pieci!" ietvaros Izraēlas vēstniecība bērnu rehabilitācijas centram "Poga" dāvina inovatīvu rehabilitācijas sistēmu – platformu "TYMO".

"Dod pieci 2021"

Sabiedrisko mediju labdarības maratons "Dod pieci!" šogad izcels vides pieejamības problemātiku cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, aicinot sabiedrību ieraudzīt to cilvēku ikdienu, kas saskārušies ar redzes, dzirdes un kustību traucējumiem.

Platforma dod iespēju veikt dažādus mērījumus un novērtēt, kā bērns laika gaitā progresē, vienlaikus bērni uz šīs platformas trenē līdzsvaru, svara pārnesi un līdz ar to – arī dziļo muskulatūru. Kas būtiski – vingrinājumi notiek gluži kā rotaļājoties.

"Šī platforma ir  ārkārtīgi interesanta un aizraujoša, jo viņa ietver arī dažādus spēles elementus, kas nozīmē, ka bērniem rehabilitācijas process kļūst daudz interesantāks un motivējošāks," par dāvanu priecājas centra "Poga" vadītāja Madara Mežviete. "Mums ārkārtīgi svarīgi, lai bērns atnāk no rīta priecīgs, ir gatavs trīs, četras stundas darboties un arī mājās dodas ar prieku un ar vēlmi nākamajā dienā atgriezties centrā."

Rehabilitācijas centrs "Poga" sniedz konsultācijas un nodrošina rehabilitāciju bērniem ar neiroloģiskajiem kustību traucējumiem. Šogad "Pogā" rehabilitāciju saņēmuši 337 bērni, kopā veiktas vairāk nekā 11 300 rehabilitācijas nodarbības.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti