Bērnus un jauniešus aicina piedalīties grāmatu lasīšanas maratonā «Grāmatons»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Izdevniecība "Latvijas Mediji" aicina bērnus un jauniešus vecumā no 3 līdz 18 gadiem, kā arī viņu vecākus, citus ģimenes locekļus un draugus iesaistīties grāmatu lasīšanas maratonā "Grāmatons", izaicinājuma ietvaros lasot grāmatas latviešu valodā un pildot radošus uzdevumus, informēja maratona organizētāji.

Konkursa mērķis ir veicināt grāmatu lasīšanas prasmes un popularitāti bērnu, jauniešu un viņu ģimenes locekļu vidū, kā arī rosināt jēgpilni pavadīt vasaras brīvlaiku, dažādojot brīvā laika pavadīšanas veidus un veltot laiku arī radošām, ar grāmatu lasīšanu saistītām aktivitātēm.

"Grāmatonā" grāmatas var un vajag lasīt ne vien istabā, bet arī ņemt tās līdzi brīvā dabā – pludmalē, dārzā, ceļojumā. Visur, kurp vien tu dodies, var atrasties vieta arī kādai labai un aizraujošai grāmatai.

Konkursa dalībniekam ir jāaizpilda "Grāmatona" kartīte, kas darbojas pēc spēles "Bingo" principa – lauciņš ir izpildīts, kad izlasīta tajā norādītā grāmata vai veikts radošais foto uzdevums. Par katru izlasīto grāmatu jāuzraksta pavisam īsa atsauksme. Konkursā noteiktas četras vecuma grupas: 3+, 6+, 11+ un ģimenes grupa, kurā ietilpst gan bērni, gan vecāki un citi ģimenes locekļi vai draugi.

Lai piedalītos izdevniecības "Latvijas Mediji" un sponsoru dāvanu karšu izlozē, konkursa dalībniekam jāaizpilda vismaz trīs lauciņi, kuros ir divas grāmatas un viens radošais uzdevums. Lielās balvas un sponsoru dāvanu karšu izlozē piedalīsies tie dalībnieki, kas aizpildījuši visu kartīti. Dalībnieku iesniegtos aprakstus un attēlus tāpat izvērtēs žūrija, piešķirot īpašas balvas par aktīvu iesaisti un radošumu. Kopējais balvu fonds pārsniedz 1500 eiro.

Konkursa uzdevumu kartīti ar aizpildītiem lauciņiem, kā arī fotogrāfijas jāiesniedz līdz 2022. gada 15. augustam: tiešsaistē www.gramatons.lv, elektroniski, sūtot uz e-pasta adresi  grā[email protected] vai sūtot pastā uz adresi Toma ielā 4, Rīgā, LV-1003.

Konkursa uzvarētāju apbalvošanas pasākums notiks kultūras un mākslas telpā "Siguldas devons".

Ar grāmatu lasīšanas maratona "Grāmatons" konkursa nolikumu ir iespējams iepazīties mājaslapā:  www.gramatons.lv vai izdevniecības "Latvijas Mediji" "Facebook" lapā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti