«Bambuss ir lēēēns» – grāmatu jaunums mazajiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 8 mēnešiem.

Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā lietuviešu rakstnieka Bena Bēranta grāmatu bērniem "Bambuss ir lēēēns". No lietuviešu valodas tulkojusi Dace Meiere. Ilustrējusi Vilija Kvieskaite.

Pie finiša līnijas atsteigušies skrējēji gaida BAMBUSU... Bet mazajam pandam laiks visbiežāk velkas lēnām, tāpat kā viņš pats. Taču drīz džungļu sacīkstēs notiks kaut kas neticams. Kas? LĒĒĒNI atšķir šo bilžu grāmatu un uzzināsi.

Bambuss ir mazs pandulēns, kurš visu dara ļoti lēnām. Kamēr viņš ēd saldējumu, tas jau ir izkusis, kamēr viņš gatavo māmiņdienas dāvanu, pienāk Ziemassvētki. Citi dzīvnieki Bambusu par to velk uz zoba, un viņš jūtas visai vientuļi. Taču reiz Bambusa draugi skriešanās sacīkšu laikā iekļūst nelaimē, un tikai lēnais panda Bambuss var viņiem palīdzēt.

Bens Bērants (1989) ir lietuviešu bērnu grāmatu autors, tulkotājs, kā arī literārais aģents. Viļņas Universitātē studējis izdevējdarbību. Rakstot grāmatas bērniem, viņš vispirms iztēlojas attēlus, un tad cenšas tiem pievienot labu stāstu.

Vilija Kvieskaite (1988) ir grafiskā dizainere un bērnu grāmatu ilustratore. Viņa radījusi dažādus asprātīgi piemīlīgus dzīvnieku tēlus, ko izmanto aksesuāros un, protams, viņas izcilajās bilžu grāmatās.

Par Viliju Kvieskaiti: ''Bērnībā, kad Vilija gāja bērnudārzā, viņai nepatika ēst pusdienas. Citi bērni ātri paēda un skrēja spēlēties, bet viņa lēēēni smalstīja ar karoti zupu un nekādi nevarēja pabeigt. Dažas reizes, audzinātājai neredzot, viņa pat izlēja zupu atpakaļ katlā, lai tikai nevajadzētu to ēst. Tagad Vilijai zupa ļoti garšo un viņa to ēd daudz ātrāk.''

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti