Ģimenes studija

Pavasara ziedputekšņu sezona sagādā daudz raižu alerģisku bērnu vecākiem

Ģimenes studija

Pēcdzemdību depresiju var piedzīvot arī tēti

Ticība Dievam viņus veido par kuplu ģimeni. Ciemojamies pie Apsīšiem Valmieras pusē

Ticība Dievam, kupla saime un izaicinājumi. Ciemos pie Apsīšiem – astoņu bērnu ģimenes

Apsīšu ģimene dzīvo Valmieras pusē. Andis un Sofija ir astoņu bērnu vecāki. Vecākajai meitai Naomijai tagad 15 gadu, Joanna un Jonatāns arī ir padsmitnieki, Jozua un Mihaēls mācās sākumskolā, Jehuda un Zuzanna ir bērnudārznieki, bet pastarīte Ciāna ir gadu veca. Pie Apsīšu ģimenes ciemojās Latvijas Radio raidījums "Ģimenes studija".

Plašā ģimene dzīvo Valmieras novadā un viņu ģimenes māja kādreiz bija viena no sanatorijas "Līči" ēkām. Pārbūvējot un pielāgojot to ģimenes vajadzībām, Apsīši mēģina saglabāt vismaz kaut ko no vecās mājas stāsta.

Un ne jau tikai pašiem sava māja patiešām skaistā vietā ir svarīga ģimenes labbūtībai. Dzīve laukos ļauj justies brīvi bērniem – te pašiem savs futbola laukums un iespēja nepieskatītiem darboties svaigā gaisā, ģimenei ir iespēja turēt vistas un aitas, turklāt tās ir slaucamas.

"Ģimenes studija"

"Ģimenes studija"

Izgaismo pieredzi un viedokļus par aktuālām ģimenes attiecību, veselības un izglītības tēmām.

Klausies podkāstā sev ērtā laikā un šādās lietotnēs - Spotify, Apple, Google . Jauna epizode katru darba dienu. Epizodes garums 50 minūtes.

Būtiski ir arī tas, ka "Līči" ir netālu no Valmieras, jo tur atrodas privātā mūzikas un mākslas vidusskola "Universum".

Apsīši aktīvi līdzdarbojušies skolas izveidē un joprojām skola ir viņu dzīves ļoti būtiska daļa – Andis ir skolas valdes priekšsēdētajs, Sofija – tagad uzņemšanas koordinatore. Un šajā skolā mācās arī viņu bērni.

Sarunas laikā Apsīši stāsta arī, ka ticība Dievam viņus veido par kuplu ģimeni un ikdienā ļauj piedzīvot un veiksmīgi pārvarēt dažādus izaicinājumus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti