Ziemassvētki ir par labo kopā būšanu! Izdota grāmata bērniem «Puksītis»

Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā latviešu dramaturģes Rasas Bugavičutes-Pēces un aktiera Sanda Pēča grāmatu bērniem "Puksītis". Grāmatas māksliniece Liene Vilmane.

Ezītis Puksītis dzīvo Melleņu ieplakā kopā ar mammu un tēti. Viņam ir draugi, klasesbiedri un kaimiņi, ar kuriem kopā gatavoties Ziemassvētkiem. Tā Puksītim rodas daži jautājumi par piparkūkām, karstā dzēriena recepte, svētku dekorācijas un jaunas zināšanas par sirsnīgo kopābūšanas lietu.

"Puksītis jau zina, ka Ziemassvētki nav par dāvanām, bet gan par visu labo kopā būšanu, un tomēr ir kaut kā ārkārtīgi forši un jauki domāt, ka tu varētu pārsteigt tos, kas tev ir īpaši mīļi. Tāpēc ežulis šogad ir izlēmis sagādāt visiem dāvanas".

Rasa Bugavičute-Pēce ir pierādījusi sevi kā atzītu un talantīgu dramaturģi, mākslinieci, rakstnieci un dziesmu tekstu autori. Viņas rakstu darbos vienmēr atspoguļojas talants veidot stāstu, kāpināt sižetu un aizraut lasītāju – arī ar sociāli asām tēmām. Rasas darbi tiek iestudēti vadošajos Latvijas teātros, uzņemti kino un iedzīvināti masu pasākumos. Saņēmusi vairākus apbalvojumus, tai skaitā Liepājas Kultūras balvu, Starptautisko Jāņa Baltvilka balvu, "Spēlmaņu nakts" balvas un citus.

Sandis Pēcis ir Liepājas teātra aktieris, Puksīša (visu tēlu, kas nav mazsvarīgi) radiobalss, kā arī filmējies vairākās spēlfilmās un seriālos, piemēram, "Dvēseļu putenis" (filma), "Enģeļu iela 9. Pelnrušķītes mantojums", "Svešā seja" (seriāli). Viņš ir viens no t.s. Klaipēdas kursa absolventiem, saņēmis "Spēlmaņu nakts" balvu kā Jaunais skatuves mākslinieks 2011./2012. g. Un vēl, kas būtiski – pirmais un galvenais Rasas Bugavičutes-Pēces ideju un darbu vērtētājs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti