Piešķir jaunu dzīvi vecām lietām! Izdota padomu grāmata «Eko bērni»

Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā grāmatu bērniem "Eko bērni". Grāmatu no angļu valodas ir tulkojusi Sinda Krastiņa. Grāmata ir paredzēta bērniem vecumgrupā 7+, informēja izdevēji.

Rūpēties par dabu nozīmē rūpēties par mūsu planētas nākotni. Bieži vien bērni pat labāk nekā pieaugušie saprot dabai draudzīga dzīvesveida nozīmi. Tomēr vislabāk ir visiem kopīgi rast jaunus risinājumus, kas ļaus ikdienā dzīvot "zaļāk".

Grāmatas autore aicina pavadīt laiku kopā lietderīgi, cīnoties pret lieku atkritumu radīšanu un radoši darbojoties. Lieliskas idejas, kas ļaus radoši darboties, ietaupīt un rūpēties par dabu, radot košas un sirsnīgas dāvanas, rotājumus un pat sadzīvē noderīgus priekšmetus, izmantojot mājās atrodamas lietas!

Grāmatā apkopotās aktivitātes ļaus vecu T kreklu vai iepakojumu pārvērst jaunā un noderīgā priekšmetā ar savu nozīmi un personību. Tam nebūt nav nepieciešami dārgi materiāli vai daudz laika.

Izcili piemērota bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem un visiem, kas vēlas piešķirt jaunu dzīvi vecām lietām un ikdienā ieviest ilgtspējīga dzīvesveida idejas.

Grāmatu radījis vācu dabai draudzīga dzīvesveida un praktisku padomu portāls smarticular.net, kura satura veidotāji aizrautīgi meklē arvien jaunas pieejas atkritumu samazināšanai un zaļākam dzīvesveidam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti