Starptautisks «Darba Tinderis» sniedz palīdzību jauniešiem darba meklējumos

Šodien, 27. novembrī, savas virtuālās durvis ver Latvijas sociālā uzņēmuma "Visas Iespējas" darba meklēšanas platforma "Darba Tinderis", starptautiski ar nosaukumu "MatchWork", iekļaujoties arī Horvātijas, Kipras un Bulgārijas tirgū. Līdz šim "Darba Tinderī" savu profesionālo saderību meklējumos piedalījušies vairāk nekā 1700 Latvijas jauniešu un vairāk nekā 80 Latvijas uzņēmumu.

Šis "Darba Tinderis" tiek organizēts Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas Jauniešu bezdarba grantu fonda finansētā projekta "Go Remote" ietvaros, tā fokuss, sniedzot jaunas prasmes un iespējas, ir ievadīt jauniešus, kuri nestrādā un nemācās, darba tirgū caur attālinātā darba modeli. Projekta primārais mērķis ir ne tikai sekot līdzi darba tirgus tendencēm, bet arī pavērt perspektīvas darba iespējas cilvēkiem no Latvijas reģioniem, jaunajām māmiņām un tiem, kuri vēlas pielāgot darbu savai ikdienai, sniedzot iespēju vieglāk atrast profesionālo ievirzi arī starptautiskā mērogā. Šī mērķauditorija ir primārā arī projekta partnervalstīs – Horvātijā, Kiprā un Bulgārijā.

Tiešsaistes platforma "Darba Tinderis" jeb "MatchWork" interesantā un dinamiskā veidā – līdzīgi iepazīšanās aplikācijām – risina darba meklēšanas "sāpīgos" jautājumus, atvieglojot un uzlabojot gan darba, gan darbinieku atrašanas pieredzi. Lai aizstātu vairākkārtēju CV vai motivācijas vēstuļu veidošanu, dalībniekam jāreģistrējas platformā un jāizveido darba meklētāja profils, norādot savas vēlmes un prasmes. Balstoties uz norādīto profilā, "Darba Tindera" algoritms dalībniekam piedāvā tam atbilstošākās vakances. Kandidāts no tām izvēlas sev tīkamākās, ko savukārt redz uzņēmumi. Ja darba meklētājs un devējs izteikuši abpusēju interesi, veidojas "match" jeb saderība, kam seko nākamais solis – platformā iespējams ērti sarunāt un rīkot tiešsaistes darba interviju.

Lai arī primārā "Darba Tindera" un "Visas iespējas" mērķauditorija ir jaunieši, "Darba Tinderi" sev atbilstošākā darba meklējumos aicināts izmantot ikviens Latvijas iedzīvotājs, kā arī uzņēmums, kas gatavs dot iespēju motivētiem jauniešiem.

"Visas iespējas" ir sociālais uzņēmums, kurš, uzturot platformu visasiespejas.lv, īstenojot apmācības, izglītojošus projektus un pasākumus, vēlas atbalstīt jauniešus to profesionālo gaitu uzsākšanā, kā arī personīgās izaugsmes veicināšanā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti