Prāta spēles, darbnīcas, aktivitātes. Bērnus un jauniešus aicina uz festivālu «Es, cilvēks, pasaulē»

Bērnus un jauniešus ielūdz uz festivālu "Es, cilvēks, pasaulē". Dalībniekiem būs iespēja pēcpusdienu pavadīt radoši un aktīvi, piedaloties darbnīcās, prāta spēlēs un citās interesantās nodarbēs, informēja festivāla rīkotāji.

Festivāls "Es, cilvēks, pasaulē" notiks 30. jūnijā no plkst.12.00 līdz plkst.16.00, organizē Imanta Ziedoņa fonda "Viegli" izglītības iniciatīva "Ziedoņa klase".

"Sporta 2" kvartāla mājīgajā pagalmā būs gan lielformāta spēles, gan foto orientēšanās, gan maisiņu apgleznošanas darbnīca. "Ziedoņa klases" komanda vadīs arī jauniešu vidū popularitāti guvušo izbraukuma izlaušanās spēli "Blēņas un pasakas" un četras jaunas nodarbības bērniem un jauniešiem, kuras saistītas ar laikmetīgo mākslu un Imanta Ziedoņa daudzveidīgo daiļradi.

"Šādu vienas dienas festivālu esam jau iepriekš organizējuši un guvuši pārsteidzošu atsaucību no bērniem un jauniešiem. Priecājos, ka arī šovasar esam atraduši veidu, kā tikties ar visiem klātienē, lai skolēnu brīvlaikā jēgpilni pavadītu laiku. Uz festivālu esam uzaicinājuši arī jauniešus no dažādām Latvijas pilsētām – Smiltenes, Talsiem, Jelgavas, Daugavpils un Ādažu novada, kuriem Eiropas Ekonomikas zonas projekta ietvaros vadījām darbnīcas par laikmetīgo mākslu un kultūru. Šo radošo darbnīcu rezultātā radītas arī jaunas kultūrizglītības nodarbības, kuras prezentēsim 30. jūnijā," stāsta "Ziedoņa klases" vadītāja Elizabete Pavlovska.

Tāpat kā "Ziedoņa klases" realizētais EEZ projekts, arī festivāls tapis, iedvesmojoties no Imanta Ziedoņa darba – deviņdesmitajos gados uzrakstītās grāmatas "Es, cilvēks, pasaulē". Šī Ziedoņa grāmata ir sava veida laikmetīga enciklopēdija bērniem par pasaules kārtību, kas mūsdienās joprojām saglabā aktualitāti. Festivālam nav vecuma ierobežojuma, un piedalīties aicinātas arī ģimenes ar dažāda vecuma bērniem. Visas bērnu un jauniešu festivāla "Es, cilvēks, pasaulē" norises pieejamas bez maksas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti