Mācies burtus un ciparus, pēti dabu ar prieku! Izdrukājamas darba lapas pirmsskolēniem maijam

Esam izveidojuši darba lapas maijam, aicinot vecākus tās izdrukāt saviem pirmsskolēniem, lai viņi ar prieku mācītos burtu un ciparu, krāsu un formu gudrības, būtu izzinoša nodarbe vakaros, brīvdienās, ceļojumos.

Jūnijā atkal piedāvāsim 10 darba lapas pirmsskolēniem.

Piedāvātajās darba lapās var mācīties burtus, ciparus, skaitīšanas un rēķināšanas pamatus, krāsas, formas, apgūstot ne tikai zināšanas, bet arī vērīgumu, spēju secināt, pieņemt lēmumu, būt pacietīgam un radošam.

Darba lapu tematika saistīta ar aktuālo maijā – Mātes dienu, dabas norisēm, tāpat tās saturiski ir saistītas ar bērnu raidījumiem Latvijas Televīzijā, spēlēm, video, audio, krāsojamiem un drukājamiem darbiem Bērnistabā.

Būtu vēlams iegādāties mapi, kurā visus darbus var salikt kopā, lai tie nenoklīst. Tādā mapē var likt arī citas darba lapas, piemēram, tās, kuras izdrukātas no Bērnistabas krājumiem.

Izdrukājamas darba lapas maijam:

Dokumenti

Maijs. Darba lapas

Lejuplādēt

5.31 MB

 

 

 

 

Ieteikumi darbam:

  • Izdrukājiet darba lapas!
  • Uz pirmās lapas uzraksta bērna vārdu un uzzīmē vai uzlīmē viņa portretu, tā sagatavojot viņa darbu grāmatu. Varat izveidot paši savu grāmatas vāka noformējumu un izdomāt darbu grāmatas nosaukumu.
  • Piedāvātās darba lapas ir dažādās grūtību pakāpēs, vecākiem tas jāpaskaidro bērnam. Grūtību pakāpe parādīta ar adatiņām lapas labajā augšējā stūrī, jo adatu vairāk, jo darbs grūtāks. Ir ieteicams bērnam paskaidrot, ka kādu no darbiem, iespējams, viņš vēl nevar paveikt, tas jāatstāj uz laiku, kad būs apguvis vairāk zināšanu un prasmju.
  • Darba lapās ir teksti, burti, cipari, līnijas gaišākā drukā, tos ir paredzēt pārvilkt. Tāds darbs mazajiem rakstītājiem ir grūti paveicams, bet tas lieliski trenē roku, sagatavojot rakstīšanas prasmēm.
  • Ja jūsu bērns nelasa, tad uzdevuma nosacījumi jāizlasa priekšā, bet uzdevumus esam centušies veidot tā, lai veicamais darbs bērnam būtu saprotams. Ja bērns ko nesaprot, pārrunājiet veicamo.
  • Aiciniet bērnu laiku pa laikam vēlreiz pārskatīt jau paveiktos darbus, noteikti būs tādi uzdevumi, kuri nav paveikti vai arī nav paveikti pareizi un precīzi. Tāds pārskats palīdzēs bērnam novērtēt savu zināšanu un prasmju progresu. Iespējams, bērns vēlēsies kādu darbu pārstrādāt, apzinoties, ka to spēs paveikt labāk, tad izdrukājiet jaunu darba lapu.
  • Uz trim darba lapām ir QR kodi, kas ved uz konkrētā satura plašāku piedāvājumu Bērnistabā, kur var izdrukāt ĀBECI, darba lapas, skatīties raidījumus.
  • Šos uzdevumus varat izdrukāt brīvdienām, kopējiem ceļojumiem un atpūtas braucieniem, tikai jāpaņem līdzi rakstāmpiederumi un krāsu zīmuļi, lai bērnam būtu interesanta un izzinoša nodarbe.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti