Mazos skatītājus pamodināt sevī drosmi aicinās līdzdalības izrāde «Sapņu ķērāji»

28. decembrī "Dirty Deal Teatro" pirmizrādi piedzīvos muzikāla līdzdalības izrāde bērniem "Sapņu ķērāji", kurā radošā komanda aicina skatītājus un sapņotājus pamodināt sevī drosmi. Izrāde paredzēta sākumskolas vecuma bērniem, kā arī viņu vecākiem un skolotājiem, informē teātrī.

"Sapņu ķērāju klubiņš uzņem jaunus biedrus! Kopā ar Elīzu, Jurģi un Annu varēsiet papildināt sapņu grāmatu ar saviem labajiem un arī ne tik jaukajiem sapņiem. Lai iemācītos no sliktā sapņa laicīgi pamosties, kopā ar sapņu klubiņa biedriem vajadzēs pārvarēt dažādus pārbaudījumus, kā arī palīdzēt citiem," teikts izrādes aprakstā. "Visi jaunuzņemtie sapņu klubiņa biedri dosies kopīgā piedzīvojumā, lai atbalstītu senākos biedrus. Elīzai palīdzēsim atbrīvoties no vientulības bailēm, Jurģim no bailēm nebūt pirmajam, savukārt Annai no satraukuma par neiederēšanos. "Sapņu ķērāju" klubiņa biedriem vajadzēs uzņemties vissvarīgāko misiju – papildināt sapņu grāmatu ar miegā piedzīvoto. Tikai daloties vienam ar otru, var iemācīties nebaidīties un saprast sapņus.

Nākot uz izrādi, paņem līdzi kādu no saviem sapņiem."

Izrādes režisors Roberts Dauburs par "Sapņu ķērājiem" stāsta: "Mēs pavadām vienu trešdaļu no savas dzīves guļot. Tas ir maģisks process, kurā varam piedzīvot jebko, taču nevaram šos piedzīvojumus kontrolēt. Reizēm mēs murgojam, reizēm esam varoņi episkā cīņā vai satiekam kādu tuvinieku, kas ikdienā vairs nav starp mums. Lai gan nevaldām pār saviem sapņiem, mēs varam izprast, kāpēc tos piedzīvojam."

Pirmizrāde 28. decembrī pulksten 19.00, savukārt nākamās izrādes gaidāmas jau  30. decembrī 12.00 un 16.00, kā arī 13. un 14. janvārī.

Izrāde tapusi ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas "Programmas "Latvijas skolas soma" satura radīšana" atbalstu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti