Dienas ziņas

Ukraina cer uz jaudīgāku pretgaisa aizsardzību

Dienas ziņas

(Zīmju valodā). Dienas ziņas

Rīgas dome izsludina pieteikšanos bērnu un jauniešu nometnēm

Dažu stundu laikā piesakās gandrīz visām vietām bērnu un jauniešu nometnēs Rīgā

Dažu stundu laikā aizpildītas gandrīz visas pieejamās vietas bērnu un jauniešu nometnēs Rīgā. Pieteikšanos tām Rīgas dome bija izsludinājusi no šodienas. Veiksmes skrējiens pēc vietas kādā no nometnēm nu jau ir tradicionāls, jo rīdzinieku interese ar katru gadu aug.

Arī šogad katram Rīgas iedzīvotājam ir iespēja pieteikt bērnu Rīgas pašvaldības organizētajās vasaras nometnēs. Piedalīties var ikviens rīdzinieks vecumā no 7 līdz 12 gadu vecumam.

"Kopā šogad Rīgas izglītības iestādes piedāvās 175 dažādas nometnes vairāk nekā 7000 dalībnieku," stāstīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārvaldes priekšnieka vietnieks Dimitrijs Zverevs.

Iedzīvotāju interese bijusi liela. Līdz šodienas plkst.13 pilnībā neaizpildītas palikušas tikai pāris nometnes. Tāda tendence manāma jau kopš pirmsākumiem.

"Tas parasti notiek ļoti ātri. Plkst. 10 bija jānospiež tā podziņa, un 15-18 minūtēs visas nometnes bija pilnas," stāstīja Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra izglītības metodiķe Jolanta Komorovska.

Arī Jauno tehniķu centra pārstāvis Jānis Rage-Raģis atzina, ka vēlme piedalīties tieši viņu veidotajās nometnēs, kā jau katru gadu, bijusi liela.

"Mūsu iestāde piedāvāja divas nometnes – katrā pa 20 bērniem. Kopā 40. Tātad šeit, Bauskas ielā, 20 bērni. 10 minūtēs nometne bija nokomplektēta. Pusstundā nokomplektējās dabaszinību skolas nometne. Nometnes šobrīd ir pilnas," atzina Rīgas Jauno tehniķu centra dabaszinību skolas vadītājs Rage-Raģis.

Maija vidū būs iespēja pieteikties arī Rīgas domes līdzfinansētajās nometnēs, kuras veidotas speciāli skolu interešu pulciņu dalībniekiem.

Vairāk informācijas – Rīgas domes mājaslapā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti