Mācies kustoties! Izdota latviešu alfabēta spēle visai ģimenei «Burto jogu»

Iznākusi latviešu alfabēta spēle visai ģimenei "Burto jogu". Spēles idejas autore ir bērnu, pusaudžu un ģimeņu jogas pasniedzēja Elīna Seņkova, mākslinieciskais koncepts un izpildījums ir grafiskās dizaineres Martas Ābolas-Kurpas darbs, informēja izdevēji.

"Burto jogu" ir spēle, kas iedvesmo izkustēties visu ģimeni, rotaļājoties apgūstot jogas pozas un latviešu alfabētu, izbaudot priekpilnu kopābūšanu. Gada tumšakajos mēnešos, kad laukā izejam un kustamies daudz mazāk, šī spēle būs labs iemesls pakustēties arī mājas apstākļos. Mazākiem spēlētājiem un pirmsskolu pedagogiem tā noderēs arī latviešu alfabēta un burtošanas apguvē.

"Burto jogu" ideja apvieno spēlēšanos ar latviešu alfabēta burtiem un bērnu vecumam piemērotām jogas praksēm, lai kustoties, rotaļājoties vai pat nedaudz sacenšoties veicinātu abu šo noderīgo zināšanu apguvi.

Spēles komplektā ietilpst 33 kartītes, uz katras no tām – latviešu alfabēta burts vienā pusē un tam atbilstoša vārda jogas poza ar īsiem norādījumiem tās izpildei otra pusē. Un trīs laika papildkartītes tiem, kam nepieciešams papildu izaicinājums. Kā arī spēles instrukcija ar astoņām spēļu idejām, kuras rosina, piemēram, izburtot vārdus katram burtam atbilstošās jogas pozās, stāstīt pasaciņas, spēlēt jogas pozu nosaukumu mēmo šovu, sacensties atmiņas spēlē. Bet spēles autori iedrošina būt radošiem un izdomāt ar spēles kartītēm arī savas spēles. Un bērni to ļoti labi prot! Pieaugušajiem atliek no bērniem iedvesmoties. Pirmie spēles testētāji ziņo, ka "Burto jogu" noder arī darba kolektīvu rotaļīguma atraisīšanā!

Ir radīts arī "Burto jogu" plakāts, kurā visas jogas pozas apkopotas vienuviet – tas noderēs par lielisku atgādinājumu ikvienam izkustēties arī ikdienā, kamēr spēles kartītes stāv plauktā.

Vairāk par "Burto jogu" spēli un tās iegādi uzzini šeit.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti